Recenzie a testy

Produkty pre tehotné ženy, mamičky a deti by mali byť kvalitné a neškodiť zdraviu. Vzhľadom na veľký výber v každej jednej kategórií – od odsávačiek mlieka cez detské pestúnky až po ohrievače detských fliaš –, môže byť náročné vybrať si vyhovujúci produkt. Vďaka našim recenziám a testom budete mať lepší prehľad o výhodách a aj nevýhodach jednotlivých produktov a váš výber bude ľahší. Recenzie sú reálne, písali ich mamičky ako vy, osobná skúsenosť s jednotlivými výrobkami je preto zaručená. Recenzie pravidelne dopĺňame a snažíme sa pokryť rôzne oblasti produktov pre mamičky i drobcov. Ak vám niečo v našom výbere chýba, dajte nám tip, o čo by ste mali záujem.

Najlepší olej na vlasy

Najlepší olej na vlasy. Prečo (NE)kúpiť Olaplex, Chi alebo Kérastase?

Zo skúseností môžem povedať že ženy, ktoré pravidelne používajú vlasové oleje, majú oveľa krajšie a zdravšie vlasy. Olej na vlasy dodá vlasom stratený lesk a výživu, hydratuje a stimuluje rast nových vlasov.
Najlepší krém na modriny

Najlepší krém na modriny. TÁTO masť lepšia ako Heparoid?

Často som sa pýtala, ako sa zbaviť modriny, resp. čo pomáha na modriny a dostala som množstvo odporúčaní. Vyskúšala som Heparoid, Vulm Calcium, Allga San Arnika gel, Bioderma Cicabio Arnica+ a Heparin AL gel.
Chia Shake recenzia

Chia Shake recenzia a skúsenosti. (NE)Kupuj! Moja skúsenosť

Odhodlala som do svojho jedálnička zaradiť jedlá, ktorú sú bežnou súčasťou balíčkových diét. Rozhodla som sa vyskúšať konkrétne produkty Chia Shake – diétny kokteil a Chia Shake – diétna kaša.
KolagenDrink Collagen – recenzia

KolagenDrink Collagen – recenzia. Podvod a vyhodené peniaze?

Na odporúčanie rodinnej známej som si na skúšku vybrala KolagenDrink Collagen. Hlavne ma presvedčila tým, že ide o kolagénové drinky. Nie tabletky, kapsuly ani prášky, ale hotové tekuté nápoje.
KetoMix – recenzia ketónovej diéty

KetoMix – recenzia. Podvod a vyhodené peniaze? Moja skúsenosť

Diéta, pri ktorej nemusíte behať či cvičiť, aby išli kilá na váhe dole? Táto recenzia bude o mojej osobnej skúsenosti s diétou KetoMix. Vyskúšala som si ju na 4 týždne. Čo je prvá fáza diéty.
Kloubus – recenzia kĺbovej výživy

Kloubus Recenzia.Prečo (NE)kúpiť. Lepší ako Kloubin?

Aby som sa zbavila bolestí kolien, vyskúšala som už viacero druhov kolagénov i kĺbových výživ. Len pred nedávnom som začala užívať populárny Kloubus – českú kĺbovku.
Powerlogy Upgraded Organic Greens recenzia

Powerlogy Upgraded Organic Greens recenzia a skúsenosti. Podvod a vyhodené peniaze?

Recenziu píšem po 2 mesiacoch užívania tohto organického doplnku výživy. Možno moja recenzia pomôže mnohým ženám, ale aj mužom, ktorých ťažkosti s trávením trápia.
Powerlogy Upgraded Collagen Orange recenzia

Powerlogy Upgraded Collagen Orange recenzia. Podvod a vyhodené peniaze? Prečo (NE)kúpiť?

Kolagén som chcela začať užívať ako doplnok výživy, istú prevenciu. Keďže veľmi dobre poznám značku Powerlogy a kupovala som od nich už viacero výrobkov, hľadala som v ich ponuke niečo tohto druhu.
BlueIron Šport recenzia

BlueIron Šport Recenzia. Tekuté železo, horčík a vitamíny

Keďže som mierne anemická, železo na efektívny tréning, ktoré mi odporučila kamarátka, ma hneď oslovilo. Prečítala som si zloženie, jednotlivé účinky a rozhodla som sa ho skúsiť.
Powerlogy MCT Oil recenzia

Powerlogy MCT Oil recenzia. Prečo (NE)Kúpiť? Vyhodené peniaze?

Rada skúšam nové veci a ešte radšej rada ochutnávam nové jedlá. V tomto smere sa mi veľmi páčia produkty značky Powerlogy. V ich ponuke som objavila dovtedy pre mňa neznámy Powerlogy Organic MCT Oil.
Powerlogy Upgraded Sport Protein recenzia

Powerlogy Upgraded Sport Protein recenzia a skúsenosti. Prečo (NE)kúpiť?

Proteín Powerlogy Upgraded Sport Protein mi odporučila moja sestra. Predtým som už vyskúšala viaceré proteíny, takže mám s čím porovnávať. Svoje postrehy, skúsenosti a dojmy vám zhrniem do krátkej recenzie.
BlueIron tehotenstvo recenzia

BlueIron tehotenstvo: Recenzia tekutého železa a kyseliny listovej pre tehotné

Lekárka mi odporučila tekuté železo Avita BlueIron pre tehotné. Pozitívne recenzie a prírodné zloženie ma hneď oslovili, preto som si ho objednala.
Blendea Kyselina Hyalurónová recenzia

Blendea Kyselina Hyalurónová Recenzia. Účinky a skúsenosti s užívaním

Prečo nad kyselinou hyalurónovou vôbec uvažovať? Moje skúsenosti vám prezradia, či ide vhodný výživový doplnok aj pre vás.
BlueIron Deti recenzia

BlueIron Deti: Recenzia tekutého železa pre deti s vitamínom C

Posilnenie imunity považujem preto za veľmi dôležité. Avitu BlueIron poznám z vlastnej skúsenosti, preto som výživový doplnok z dielne tejto firmy určený pre deti chcela vyskúšať.
Ashwagandha KSM-66 GymBeam recenzia

GymBeam Ashwagandha – Recenzia na účinky. (NE)Kupujte!

Prečítala som si o nej viaceré informácie a zaujala ma. Potom som našla odkaz na produkt Aswhagandha KSM-66 – GymBeam a povedala som si, že za vyskúšanie nedám nič.
GymBeam Kreatín monohydrát recenzia

GymBeam Kreatín monohydrát recenzia. (NE)kvalitný bez účinkov?

Aktívne sa venujem crossfitu a enormne ma to baví. Kreatín som začala užívať pred pár mesiacmi a jeho účinky ma milo prekvapili. Rozhodla som sa siahnuť po klasickom kreatín monohydráte od GymBeamu.
Crea7in GymBeam – recenzia kreatínu

Crea7in – GymBeam recenzia a skúsenosti. Prečo (NE)kúpiť?

Po cvičení som začala pociťovať, že som viac unavená, nestíham regenerovať a aj pri intenzívnych tréningoch mi chýba viac energie a sily. Môj osobný tréner mi odporučil zaradiť do výživy kreatín.
Zázvorový shot GymBeam recenzia

Zázvorový shot GymBeam – Recenzia na Účinky. (NE)Kupujte!

Keď som jeden Zázvorový shot GymBeam ochutnala, a to milujem zázvor, tá štipľavá chuť ma skoro posadila. No a odvtedy mám doma shoty aj ja, paradoxne. Prečo mi vlastne chutia, aj keď sú hnusné?
True Whey GymBeam – recenzia proteínu

True Whey GymBeam recenzia. Je lacný proteín podvod? Prečo (NE)kúpiť?

Žiadne doplnky výživy tohto druhu som nikdy nebrala. Keďže som v tomto začiatočník, kamarátka mi odporučila skúsiť True Whey GymBeam.Tu je teda moja osobná skúsenosť s užívaním proteínu.
Blendea Pre-Workout recenzia

Blendea Pre-Workout recenzia a skúsenosti. Prečo (NE)kúpiť?

Blendea Pre-Workout je prírodný spaľovač tukov. Skúsila som ho na 2 mesiace a aj preto píšem túto recenziu. Moje poznatky vám priblížim v tomto texte.
Blendea Ostropestrec recenzia

Blendea Ostropestrec recenzia. Vyhodené peniaze? Prečo (NE)kúpiť?

Príroda ukrýva množstvo „lifehackov“ a aj ja doma rada využívam rôzne bylinky, rastlinky či prírodné výživové doplnky. No a jedným z takých je aj Blendea Ostropestrec.
Blendea Deep Sleep recenzia

Blendea Deep Sleep Recenzia. VYHODENÉ peniaze? Moje skúsenosti

Osem hodín som nespala už ani nepamätám, ale teda päťhodinový spánok mi nestačil a budila som sa každé ráno unavená a zničená. To je jednoduchý dôvod, prečo som začala uvažovať nad Blendea Deep Sleep.
Inca Collagen – recenzia kolagénu

Inca Collagen – Recenzia. Podvod a vyhodené peniaze? Má nežiaduce účinky?

V našej redakcii sa snažíme našim čitateľom a čitateľkám prinášať naše bezprostredné skúsenosti s konkrétnymi produktami. A tak som sa aj dostala k skúšaniu produktu Inca Collagen.
GigaLash – recenzia séra na rast mihalníc

GigaLash recenzia. Toto sérum (NE)kupujte! Moja skúsenosť

Kamarátka mi odporučila GigaLash, vraj mi zaručene pomôže. Po takmer 10 týždňoch môžem o mojej skúsenosti s čistým svedomím napísať viac a podeliť sa o to, či produkt splnil moje očakávania.
Oslo Skin Lab – recenzia kolagénu

Oslo Skin Lab kolagén recenzia. Prečo (NE)kúpiť. Vyhodené peniaze?

Keďže nikto nemladne a o pokožku sa treba od istého veku starať, rozhodla som sa účinky Oslo Skin Lab kolagénu overiť na vlastnej koži. Ako je na tom moja pokožka a vlasy po 2 mesiacoch užívania?
Najlepšia masť na krčnú chrbticu

Najlepšia masť na krčnú chrbticu a uvoľnenie svalstva. Ktorú (NE)Kúpiť?

Za počítačom trávim minimálne 8 hodín denne, preto bolo len otázkou času, kedy sa u mňa bolesť krčnej chrbtice objaví. Pri prvých príznakoch som sa začala obzerať po vhodnom kréme.
Omron C28P – recenzia kompresorového inhalátora

Inhalátor Omron C28P (C105) recenzia. Prečo (NE)Kúpiť – skúsenosti po roku používania

Inhalátor nám pred 2 rokmi odporučila lekárka potom, čo dcéra prekonala akútnu laryngitídu. Inhalátor sa pre nás od prvej chvíle stal dôležitým prvkom liečby chorôb i prevencie.
Produkty zadarmo výmenou za recenziu

Produkty zadarmo výmenou za recenziu

Hľadáme záujemkyne, ktoré by nám pomohli otestovať produkty určené pre tehotné ženy, mamičky a novorodencov. My vám pošleme produkt, vy ho budete používať a po istom čase nám pošlete recenziu.