Sme tu pre vás

● Potrebujete poradiť s problémom? ● Hľadáte odbornú pomoc?  Máte otázku ohľadom produktu? ● Chcete písať pre náš magazín? ● Chcete nám zaslať produkt na testovanie? ● Našli ste na stránke chybnú informáciu alebo inú nezrovnalosť? ● Chcete nadviazať obchodnú spoluprácu? ● Máte záujem o reklamu na našej stránke?

Napíšte nám na info@mamickovo.sk

Informujeme, radíme a pomáhame

Webový magazín mamickovo.sk je určený pre všetky mamičky, oteckov, ale aj ostatných členov rodiny, ktorí sa chcú dozvedieť nové informácie, diskutovať alebo poradiť ostatným. Primárnym cieľom nášho projektu je prinášať užitočné informácie, tipy a rady, ktoré pomôžu hlavne budúcim a čerstvým mamičkám riešiť ich každodenné problémy, ktoré materstvo prináša.

Snažíme sa čitateľom prinášať hodnotný obsah, ktorého účelom je pomáhať v komplexnej starostlivosti o vaše dieťa, riešiť konkrétne zdravotné komplikácie či dilemy súvisiace s výchovou.

Obráťte sa na odborníkov alebo na skúsenejších čitateľov

Máte otázku ohľadom témy súvisiacej s vaším tehotenstvom, pôrodom alebo dieťaťom? Riešite určitý problém a neviete si už dať rady? Ak ste odpoveď nenašli v našich článkoch, neváhajte a obráťte sa na nás. Sme v kontakte s odborníkmi, vďaka čomu vám ochotne pomôžeme a poradíme so všetkým, čo potrebujete vedieť.

Otvorená diskusia je vítaná

Názorov a skúseností nie je nikdy dosť. U nás je každý názor vítaný. V našich článkoch máte možnosť otvorenej diskusie. Ak máte skúsenosť s konkrétnou témou, budeme radi za vaše zapojenie sa do diskusie pod článkami. Prečo diskutovať? Práve vaše názory a skúsenosti môžu byť pre niektorých čitateľov nápomocné a môžu vyriešiť ich problém. Zároveň týmto spôsobom obohacujete obsah nášho webu a tvoríte úžasnú komunitu, ktorá si navzájom pomáha.

Vaše fotky v našich článkoch

Oslovil vás náš projekt mamickovo.sk? Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o fotografie, ktoré by sa dali  použiť ako ilustračné obrázky v našich článkoch.

E-shopy a možnosť propagácie

Prevádzkujete e-shop s potrebami pre tehotné ženy a deti? Ponúkame vám možnosť spropagovať vaše produkty formou spracovania nezávislej a objektívnej recenzie. Stačí, aby ste nám produkt zaslali na testovanie a po vzájomnej dohode spracujeme autorskú recenziu na základe reálnych výsledkov testu. Kontaktujte nás prostredníctvom emailovej adresy info@mamickovo.sk.

Priestor pre vašu tvorbu

Chcete sa podieľať na vytváraní obsahu a byť tak súčasťou nášho projektu? Ak máte záujem podeliť sa o svoje skúsenosti, poznatky či príbehy vo forme článku, radi váš obsah zverejníme. Dajte nám vedieť alebo nám rovno váš text pošlite na uvedenú emailovú adresu a dohodneme sa na ďalšom postupe či publikácii. Staňte sa súčasťou najlepšej komunity mamičiek, oteckov.

Náš tím

Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Marketing

Obsahová stratégia, výkonnostný marketing

Martin Kunkel

Martin Kunkel

web developer

Obchodné spolupráce, technické pozadie stránky

Jana Kršiaková

Jana Kršiaková

Šéfredaktor

Kontrola redaktorov, štylistická úprava textov

Mária Horváthová

Mária Horváthová

redaktorka

Anna Vargová

Anna Vargová

redaktorka

Katarína Molnárová

Katarína Molnárová

redaktorka

Lucia Balážová

Lucia Balážová

redaktorka

Martina Nováková

Martina Nováková

redaktorka

Zuzana Lukáčová

Zuzana Lukáčová

redaktorka

Nina Tóthová

Nina Tóthová

kozmetička

Veronika Nagyová

Veronika Nagyová

kaderníčka

Petra Farkašová

Petra Farkašová

Viktória Meszárošová

Viktória Meszárošová

Martina Kollárová

Martina Kollárová

Renáta Lenčešová

Renáta Lenčešová

Kontaktné údaje

● unidev s.r.o.  Sídl. Lúky 1112/14 ● 952 01 Vráble ● IČO: 51 169 843 ● DIČ: 2120615992 ● IČ DPH: SK2120615992