Originalnehracky.sk – recenzie a skúsenosti

Online hračkárstvo originalnehracky.sk sa prezentuje veľmi rozmanitou ponukou hračiek rôzneho druhu. Obchod sa zameriava na hračky pre všetky vekové skupiny. Od hračiek pre deti vo veku 0 – 6 mesiacov až po hračky pre dievčatá a chlapcov v násťročnom veku.

Vo svojej ponuke má e-shop drevené hračky, didaktické hrčky, montessori, edukačné hračky, spoločenské hry, hlavolamy alebo rôzne kreatívne sady. Zaujímavosťou sú aj nápadité školské pomôcky a potreby na počítanie, čítanie alebo písanie.

Čo sa nám páči

Dopravu zadarmo je možné získať už pri objednávke nad 69 €. Výhodou je tiež, že internetový obchod disponuje kamennou predajňou a osobný odber je zdarma (Rabča). Pozitívom obchodníka je tiež bonus k nákupu. Zákazník si pri nákupe nad 39 eur môže v košíku vybrať jeden z ponúkaných darčekov, ktoré dostane k objednávke. Platba je možná online (platobnou kartou), bankovým prevodom i na dobierku (+1,20 eur). V prípade, že sa spotrebiteľ registruje ako verný zákazník, pri každom ďalšom nákupe získa zľavu 5 %. Potrebné je byť pri nákupe prihlásený do svojho zákazníckeho účtu. Páči sa nám aj prehľadná kategorizácia ponúkaného sortimentu. Pozitívom je množstvo kladných recenzií od overených zákazníkov.

Čo by mohlo byť lepšie

Menším nedostatkom môže byť, že okrem doručenia kuriérom na adresu a osobného vyzdvihnutia na predajni predajca nemá v ponuke žiadne ďalšie alternatívne spôsoby dopravy, čo môže byť oproti konkurencii nevýhodou a potenciálneho zákazníka to môže limitovať.

Doprava zadarmo nad 29 €
Kuriér na adresu 4,20 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,20 €
Google Pay áno
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,8
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3,1
Online chat áno
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Pozitívne hodnotenia na adresu online hračkárstva sú veľmi dobrou vizitkou. Na základe dotazníka spokojnosti nákup v tomto internetovom obchode odporúča až 95 % zákazníkov. Celková spokojnosť s obchodom, ktorá vychádza z overených recenzií, je 4,8 z 5. Priemerná doba dodania tovaru je 3,1 dňa (11/2023). Zákazníci oceňujú práve komunikáciu obchodu a včasné doručenia objednávok. Viacerí nakupujúci tiež pozitívne hodnotili ceny. Zákazníci chvália predajcu aj vďaka výberu produktov, ktoré predáva. Viacerým sa páčia kreatívne hračky a zaujímavé hry. Obchod má veľmi málo negatívnych recenzií. Pri horšom hodnotení šlo najčastejšie o oneskorenie dodania objednávky alebo o tovar, ktorý niesol známky poškodenia či horšej kvality. Nakupovali ste u u tohto obchodníka? Ako prebiehala objednávka a doručenie? Podeľte sa o svoju osobnú skúsenosť s ostatnými spotrebiteľmi.

Originalnehracky.sk skúsenosti

Originalnehracky.sk recenzie

Originalnehracky.sk hodnotenie


Pridať komentár