Najhracky.sk – recenzie a skúsenosti

Hračkárstvo najhracky.sk sa v konkurencii nestratí vďaka bohatej ponuke hračiek a skladovým zásobám, ktoré predajca avizuje. Autíčka, autodráhy, bábiky, odrážadlá, figúrky, drevené hračky, tematické hračky Harry Potter či Ľadové kráľovstvo. Zákazník ma na výber bohatú ponuku hračiek, ktorými môže potešiť každé dieťa.

Nechýbajú ani kreatívne hračky, stavebnice, puzzle alebo drevené hračky aj pre tých najmenších. Sortiment obchodník dopĺňa aj o dekorácie, vianočné ozdoby alebo o doplnky do detskej izby.

Čo sa nám páči

Internetový obchodník ponúka spotrebiteľom možnosť platiť za objednávku viacerými spôsobmi. Vrátane Google Pay či dobierkou (+1,00 eur). Doručenie tovaru je možné kuriérom na adresu a taktiež do balíkomatu (GLS). Páči sa nám rýchla doba doručenia, ktorá je v priemere 2 dni. Veľmi dobré sú tiež recenzie overených zákazníkov, ktoré dodávajú internetovému hračkárstvu na dôveryhodnosti. Chválime tiež prehľadnosť webu a kategorizáciu hračiek podľa druhu. Napriek tomu, že predajca nedisponuje kamennou predajňou, tovar je možné osobne vrátiť na kontaktnú adresu (Kremnica).

Čo by mohlo byť lepšie

Doručenie zadarmo predajca poskytuje pri objednávkach až nad 100 eur. Niektorí konkurenti majú limit objednávky pre dosiahnutie tejto výhody nastavený na nižšiu sumu. V ponuke predajcu absentujú LEGO stavebnice. Objednávku je možné dokončiť len v prípade, že sa zákazník zaregistruje.

Doprava zadarmo nad 100 €
Kuriér na adresu od 3,90 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 3,90 €
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku od 1,00 €
Google Pay áno
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Overený e-shop (prostredníctvom Heureka.sk) má veľmi dobré hodnotenie spokojnosti 4,9 a viac ako 97 % zákazníkov obchod odporúča. Recenzie poukazujú na spokojnosť nakupujúcich s rýchlym doručením a cenami produktov. Recenzenti tiež chvália e-shop za prístup a komunikáciu. Viacerí uvádzajú, že súčasťou objednávok je darček v podobe cukrovinky. Ľudom sa pozdáva výber tovaru, ktorý má hračkárstvo k dispozícii. Medzi recenziami sa spomína bezpečné balenie, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Medzi negatívnymi názormi sa najčastejšie skloňuje horšia kvalita niektorých hračiek alebo ich poškodenie. Ako sa vám pozdávala kvalita produktov z tohto e-shopu? Nakupovali ste už u tohto predajcu? Sme zvedaví na vaše poznatky a skúsenosti. Zapojte sa do diskusie a prispejte svojím názorom.

Najhracky.sk skúsenosti

Najhracky.sk recenzie

Najhracky.sk hodnotenie


Pridať komentár