Albi.sk – recenzie a skúsenosti

Zaujímavé kreatívne darčeky, hračky, darčekové predmety pre ženy, mužov či deti. Internetový obchod Albi zákazníkom ponúka veľmi bohatý výber kreatívnych produktov, ktoré sú vhodné ako darčeky pre každú príležitosť.

V jeho ponuke nájdete autorské darčeky z dielne Albi, interaktívne hračky, kúzelné čítanie, knihy, spoločenské hry alebo vzdelávacie sady. Mnohé tematické darčeky pre mužov či ženy, ale tiež zaujímavé dekorácie či doplnky do domácnosti sú takisto súčasťou produktovej ponuky tohto internetového obchodu.

Čo sa nám páči

U tohto predajcu najviac oceňujeme jeho nápaditý sortiment praktických a zaujímavých produktov, dekorácií, kreatívnych hračiek a rôznych darčekov pre všetky vekové kategórie. Predajca navyše disponuje viacerými kamennými predajňami na území Slovenska. Bezplatné doručenie zákazník môže mať už pri nákupe nad 45 eur. Oproti viacerým konkurentom tak má Albi.sk limit sumy pre získanie tejto výhody nastavený pomerne nízko.

Viaceré výhody môže zákazník získať aj registráciou sa do vernostného programu Albi klub. K dispozícii má kupujúci viacero možností dopravy i platby. Vrátenie tovaru či reklamáciu má predajca riadené cez automatizovaný systém Retino, čo urýchľuje celý proces. Navyše, na vrátanie tovaru má zákazník predĺženú lehotu až na 30 dní. Páči sa nám aj aktívna komunikácia obchodu na sociálnych sieťach, kde informuje o rôznych akciách a svojej ponuke.

Čo by mohlo byť lepšie

Cena za doručenie na adresu kuriérom je vyššia ako priemer u väčšiny konkurencie. Platba klasickým prevodom na účet nie je dostupná. Napriek viacerým kamenným predajniam, pri internetovej objednávke osobné vyzdvihnutie nie je možné.

Doprava zadarmo nad 45 €
Kuriér na adresu 4,49 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 2,99 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,99 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány ComGate, 24Pay, TatraPay, ePlatby VÚB
Platba prevodom na účet nie
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno (Albi klub)
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,5
Online chat nie
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Internetový e-shop Albi.sk patrí medzi veľmi populárnych predajcov v segmente hračiek a darčekových predmetov. Spokojnosť zákazníkov je dôkazom kvalitných služieb tohto obchodníka. Až 98 % zákazníkov nákup u tohto predajcu odporúča a celkové hodnotenie obchodu je 4,9 z 5. V prípade e-shopu zákazníci avizujú rýchle doručenie a bezproblémovú komunikáciu s personálom. Viacero nakupujúcich si pochvaľovalo aj možnosť doručenia zadarmo pri dosiahnutí konkrétnej sumy za objednávku. Pozitívne hodnotený je takisto bohatý výber produktov. Nižšie hodnotenie predajca dostal v dôsledku neskoršieho doručenia. Aký bol váš nákup na Albi.sk? Koľko trvalo doručenie? Vaše skúsenosti nás zaujímajú.

Albi.sk skúsenosti

Albi.sk recenzie


Pridať komentár