Perinbaba.sk – recenzie a skúsenosti

E-shop zákazníkom ponúka sortiment detského tovaru. Predajca uvádza, že v jeho ponuke je viac ako 22 000 produktov pre novorodencov a mamičky. V rámci kategórií internetového obchodu je k dispozícii dojčenský tovar vrátane kočíkov, autosedačiek, detských nosičov, ale aj potrieb na kŕmenie, prebaľovanie alebo hygienu.

Vo svojej ponuke má internetový obchod aj detský nábytok, detské oblečenie, hračky a hry, školské potreby, tovar pre mamičky pred i po pôrode a takisto svoje produktové portfólio dopĺňa rozličným tovarom pre domácnosť.

Čo sa nám páči

V prípade nákupu nad 89 eur e-shop perinbaba.sk poskytuje spotrebiteľom dopravu zadarmo. Zaujímavosťou je, že k niektorým objednávkam predajca náhodne pribaľuje darčeky. Pri nákupe produktov od konkrétnych výrobcov je možné využiť zľavové kódy. Pravidelne tiež na svojich sociálnych sieťach komunikuje svoju ponuku a umožňuje získavať zľavu na celý nákup. Oceňujeme rozsiahly výber z produktového portfólia. Pozitívom je, že kupujúci má takisto možnosť po dohode s predajcom vrátiť tovar kuriérom (pozn. náklady na dopravu kuriérom znáša zákazník). Zákazník tak dohodne vrátanie tovaru priamo s predajcom a nie kuriérskou spoločnosťou.

Čo by mohlo byť lepšie

V porovnaní s konkurenciou sú obmedzujúce platobné možnosti, pretože predajca umožňuje vykonať platbu len prevodom na účet (pozn. nie zrýchleným) alebo platbou tovaru na dobierku. Takisto ponúka menšiu variabilitu v rámci možností doručovania. Internetový obchod súčasne nedisponuje odznakom „Overené zákazníkmi“ cez portál Heureka.sk, čo internetovým predajcom zlepšuje dôveryhodnosť.

Doprava zadarmo nad 89 €
Kuriér na adresu od 3,29 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online nie
Platobné brány nie
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku od 1,20 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 4,4
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Na základe reálnych recenzií zákazníkov sú pozitívne hlavne skúsenosti s rýchlosťou doručovania a priaznivými cenami. Spotrebiteľom sa takisto páči výber a komunikácia internetového predajcu. Viacero nakupujúcich si pochvaľovalo aj prehľadný web a produktové texty. Negatívne skúsenosti súviseli predovšetkým s problematickým dodaním tovaru, resp. dlhšou dobou doručovania a prípadnými nezrovnalosťami v súvislosti s informáciami, či je tovar skladom. Ako ste s nákupom u predajcu perinbaba.sk boli spokojní? Mali ste problém s doručením tovaru? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nákupom u tohto obchodníka v diskusii pod článkom.

Perinbaba.sk skúsenosti

Perinbaba.sk recenzie


Pridať komentár