Baby-babatko.sk – recenzie a skúsenosti

Online obchod svojim zákazníkom prináša pestrú ponuku praktického vybavenia do domácnosti, ako aj kvalitné produkty určené pre deti a malé bábätká. Obliečky do postieľky, deky do kočíkov, mantinely do postieľky, prvé hračky, hracie deky alebo hryzátka. Nakúpiť môžete aj hračky v podobe bábik, hojdacích koníkov, puzzle alebo hračiek na záhradu.

Baby-babatko.sk má vo svojej ponuke pestrý výber posteľnej bielizne – sety prikrývok a vankúšov, vankúše, obliečky s rôznymi motívmi a z rôznych materiálov alebo tiež posteľné plachty či osušky a množstvo ďalšieho doplnkového tovaru.

Čo sa nám páči

Internetový obchod umožňuje zákazníkom za objednávku platiť viacerými spôsobmi. Páči sa nám veľmi dobrý výber posteľnej bielizne a obliečok. Ponuka e-shopu zahŕňa aj hračky pre deti, a to aj tie najmenšie. E-shop tiež disponuje online chatovou podporou, ktorá ochotne poradí pri výbere. Veľkým plusom sú takisto pozitívne recenzie od zákazníkov, ktoré zvyšujú dôveryhodnosť predávajúceho. Pochváliť musíme na základe recenzií aj rýchlosť doručovania objednávok z tohto e-shopu.

Čo by mohlo byť lepšie

Samotný objednávkový systém je menej prehľadný než u väčšiny konkurencie. Cena za doručenie na výdajné miesto Zásielkovne je vyššia ako priemer (3,50 eura). Doprava zadarmo je až pri objednávkach nad 100 eur. Mnohí konkurenti majú limit objednávky pre získanie tejto výhody nižší.

Doprava zadarmo nad 100 €
Kuriér na adresu od 4,30 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 3,50 €
Zásielkovňa výdajné miesto 3,50 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány -
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,20 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,8
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,3
Online chat áno
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Množstvo pozitívnych recenzií je dôkazom spoľahlivosti tohto internetového eshopu. Zákazníci doporučujú nákup až v 93 % prípadov. Celkové hodnotenie predajcu na základe overených recenzií je 4,8 z 5 (11/2023). Zákazníkov teší rýchle dodanie a takisto dostupné ceny. Veľmi dobrý je aj výber tovaru a kvalita produktov, čo v recenziách uvádzalo viacero spotrebiteľov. Niektorí zo zákazníkov kritizujú, že tovar bol doručený poškodený alebo jeho doručenie trvalo nezvyčajne dlho. Ako prebehol váš nákup u tohto predajcu? Boli ste s kvalitou produktov spokojní? Vyjadrite svoj názor na adresu tohto predajcu v diskusii pod článkom.

Baby-babatko.sk skúsenosti

Baby-babatko.sk recenzie


Pridať komentár