Feedo.sk – recenzie a skúsenosti

Predajca Feedo.sk vo svojom internetovom obchode spotrebiteľom prináša rozmanitú ponuku produktov určených pre bábätká a batoľatá. Potreby na prebaľovanie, kŕmenie, ako aj samotnú výživu a dojčenské mlieko. Medzi produktovým portfóliom je aj detská kozmetika, oblečenie pre deti, príslušenstvo na cestovanie (cyklosedačky, nosiče), ale aj pomôcky a doplnky vhodné pre mamičku počas tehotenstva alebo dojčenia.

V rámci bohatého sortimentu sú k dispozícii taktiež hračky pre najmenšie bábätká a malé deti do 3 rokov – hrkálky, hryzadlá, hračky do kočíka alebo interaktívne hračky. Predávajúci disponuje niekoľkými kamennými predajňami v rámci Slovenska.

Čo sa nám páči

Vyzdvihujeme, že internetový obchod disponuje komplexnou produktovou ponukou v segmente starostlivosti o dieťa. Oproti konkurencii má e-shop prepracovaný svoj vernostný program s názvom Feedo Club, kde členstvom získavate zľavy na ďalšie nákupy i samotné produkty. Pri objednávke je možné získať dopravu zadarmo, ak suma presiahne hodnotu 59,99 €. Vďaka kamenným predajniam po Slovensku je možné vyzdvihnúť tovar priamo na predajni bezplatne. Okrem toho je k dispozícii služba Zásielkovne, doručenie do balíkoboxu. V prípade platieb výrobca pokrýva potrebné formy platby. Možná je aj dobierka (pozn. s príplatkom 1,49 eura).

Pozitívom je tiež krátka doba doručenia, ktorá je v priemere 2 dni. V porovnaní s konkurenciou je veľkým benefitom, že v prípade potreby vrátenia tovaru predajca pošle kuriéra na zvoz tovaru zadarmo. Spotrebiteľ tak neplatí náklady na prepravu za vrátenie tovaru. Internetový predajca má od zákazníkov veľmi veľké množstvo pozitívnych hodnotení, čo zvyšuje jeho kredit a dôveryhodnosť. Oceňujeme prehľadné webové rozhranie a takisto prehľadné zobrazenie akcií a zliav na konkrétne produkty či značky.

Čo by mohlo byť lepšie

Feedo.sk spĺňa požiadavky na bezpečný a spoľahlivý nákup. Pri samotnom online nákupe sme neidentifikovali žiadne chyby alebo závažné nedorozumenia. Pre niektorých spotrebiteľov môže byť malým nedostatkom absencia platby cez aplikácie Apple Pay a Google Pay.

Doprava zadarmo nad 59,99 €
Kuriér na adresu 3,49 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 2,49 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,49 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány SporoPay, TatraPay, Viamo, VÚB Platby, UniPlatba, Poštová banka
Platba prevodom na účet nie
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,49 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno (Feedo Club)
Overený e-shop – Heureka áno 
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2
Online chat áno
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom zadarmo

Vaše skúsenosti a recenzie

Overené referencie zákazníkov, ktorí v e-shope feedo.sk nakupovali, sú veľmi pozitívne. Tisícky pozitívnych recenzií podčiarkujú vysokú celkovú spokojnosť s obchodom. Zákazníci vo svojich recenziách najčastejšie vyzdvihujú rýchlosť doručenia objednávok, ktorá je priemere na úrovni 2 dní. Viacerým objednávajúcim sa pozdáva výber produktov, ako aj cenové ponuky. Množstvo spotrebiteľov v recenziách zdôrazňuje výhodné zľavy, ktoré predajca pravidelne prináša. Ku skloňovaným pozitívam patrí aj prehľadnosť e-shopu a celková kvalita tovaru. V negatívnych recenziách si zákazníci sťažujú na priebeh reklamácie či problémy s vrátením tovaru. Aké skúsenosti s nákupom na feedo.sk máte vy? Svoj názor môžete vyjadriť v diskusii pod článkom.

Feedo.sk skúsenosti

Feedo.sk recenzie

Feedo.sk recenzia a skúsenosti

Feedo.sk hodnotenie


Pridať komentár