Ihrysko.sk – recenzie a skúsenosti

Internetové hračkárstvo ihrysko.sk disponuje okrem webovej platformy aj dvoma kamennými predajňami. Predajca sa zameriava výhradne na segment spoločenských hier. V jeho ponuke sú nápadité, kreatívne, vzdelávacie, logické i dobrodružné spoločenské hry. Nechýbajú kartové hry, hry pre deti alebo náročnejšie strategické hry.

Nejde teda o typické hračkárstvo, ktoré obsahuje rôzne druhy hračiek, naopak, predajca komplexne pokrýva svet spoločenských hier a herných kolekcií rôzneho druhu a s rôznorodou tematikou od Pána prsteňov cez Star Wars až po Pokémon GO.

Čo sa nám páči

Predajca sa na základe overených recenzií môže pochváliť veľkým množstvom kladných recenzií od spokojných zákazníkov. Nám sa páči zameranie na špecifický segment sveta hier, ktorý sa teší veľkej obľube. Predajca v rámci danej kategórie poskytuje veľké množstvo tovaru rôzneho druhu. Páči sa nám možnosť vyzdvihnúť si tovar osobne na niektorej z predajní, a to bez ďalších poplatkov. E-shop ihrysko.sk takisto umožňuje pri online objednávke nad 69,99 eur získať dopravu zadarmo.

Pozitívom sú dostupné možnosti doručenia vrátane Zásielkovne a doručenia na výdajné miesto alebo do balíkoboxu. Dostupné sú taktiež viaceré spôsoby platby, ako aj platba na dobierku za poplatok 0,90 eur, čo je menej ako u väčšiny konkurentov. Predajca aktívne komunikuje prostredníctvom svojich sociálnych sietí.

Čo by mohlo byť lepšie

Na rozdiel od iných hračkárstiev má ihrysko.sk obmedzený sortiment len na spoločenské hry, čo je však zámerom predajcu. V porovnaní s konkurenciou má e-shop vyššiu cenu za doručenie na odberné miesto alebo do balíkoboxu.

Doprava zadarmo nad 69,99 €
Kuriér na adresu 3,99 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 3,59 €
Zásielkovňa výdajné miesto 3,59 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány Besteron, Sporo Pay, Tatra Pay, Viamo, UniCredit Bank, Poštová banka, ePlatby VÚB
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 0,90 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3,3
Online chat nie
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Obrovské množstvo overených recenzií od spokojných zákazníkov výrazne zvyšuje dôveryhodnosť tohto predajcu. Ihrysko.sk sa môže pochváliť vysokým celkovým hodnotením spokojnosti na portáli Heureka.sk – 4,9. Opätovne si zákazníci vážia hlavne rýchlosť doručenia objednávky. V prípade spoločenských hier zákazníkov teší rozmanitý výber tovaru. Najčastejšie sa medzi recenziami objavujú aj pochvalné názory súvisiace s cenami produktov a ochotou či komunikáciou personálu. Lokálnym zákazníkom sa páči možnosť osobného vyzdvihnutia objednaného tovaru krátko po objednaní, a to zadarmo. Zákazníci chvália personál aj z dôvodu odbornosti a ochoty poradiť pri výbere. Nedorozumenia uvádzajú zákazníci v recenziách hlavne v súvislosti s neskorším doručením. Napíšte nám o svojich skúsenostiach s týmto predajcom. Boli ste s jeho službami spokojní? Ako dlho trvalo doručenie?

Ihrysko.sk skúsenosti

Ihrysko.sk recenzie


Pridať komentár