Mega-toys.sk – recenzie a skúsenosti

Rozmanitá ponuka tovaru z viacerých od seba nezávislých segmentov je doménou predajcu mega-toys.sk. Nejde výhradne len o online hračkárstvo. Ponuka hračiek pre deti je však taktiež veľmi pestrá od bábik cez drevné hračky a hlavolamy až po spoločenské hry a stavebnice.

Okrem toho však portfólio e-shopu zahŕňa drobnú elektroniku, príslušenstvo na fitness, vybavenie a doplnky do domácnosti, osvetlenie, kozmetiku, auto-moto príslušenstvo či dokonca chovateľské potreby a mnoho ďalšieho.

Čo sa nám páči

Predajca ponúka spotrebiteľom veľmi rozmanitý sortiment rôzneho druhu. Páči sa nám, že zákazník môže pri nákupe nad 70 eur získať dopravu zadarmo. Pri objednávke môže kupujúci využiť viacero možností dopravy (pozn. vrátane balíkoboxov alebo na pobočkách Zásielkovne) i foriem platby. Oceňujeme takisto prehľadné radenie produktov do kategórií a podkategórií, čo uľahčuje výber konkrétneho druhu produktov.

Čo by mohlo byť lepšie

Cena dopravy kuriérom na adresu je od 5,00 eur, čo je v porovnaní s konkurenciou drahšia forma dopravy. Celkovo je ponuka internetového predajcu veľmi rôznorodá a samotný priebeh nákupu je bez zásadných nedostatkov.

Doprava zadarmo nad 70 €
Kuriér na adresu 5,00 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 2,90 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,90 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 4,5
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom nie

Vaše skúsenosti a recenzie

Mega-toys.sk momentálne nedisponuje odznakom overeného predajcu (11/2023). Až 88 % zákazníkov však na základe dotazníka spokojnosti nákup u tohto predajcu odporúča. Celkové hodnotenie spokojnosti je na úrovni 4,5 z 5. Zákazníkom sa páčia dostupné ceny a rýchle doručenie. Takisto má predajca veľmi rozmanitú ponuku rôznych produktov, z ktorých niektoré u iných predajcov len tak nenájdete. Spotrebitelia, ktorí nákup v tomto e-shope zrealizovali, oceňujú ústretovosť a komunikáciu obchodníka. Medzi negatíva, ktoré overení zákazníci uviedli, patrí, že tovar dorazil poškodený alebo mal horšiu kvalitu, ako výrobca uvádzal v popise. Zlé hodnotenia tiež zákazníci dali preto, že im bol doručený iný tovar, ako si objednali. Mali ste s týmto predajcom zlú skúsenosť? Bola objednávka a doručenie tovaru bez problémov? Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť, či ste s týmto predajcom spokojní.

Mega-toys.sk skúsenosti

Mega-toys.sk recenzie

Mega-toys.sk hodnotenie


Komentáre
Lenka 23.Jan.2024
Neodporúčam!!! Došiel iný tovar ako bol objednaný, po zaslaní naspäť, sa po 3 týždňoch vrátil späť s poznámkou že tovar nie je z ich spoločnosti. Na 100 % bol a bol zaslaný na správnu adresu. Na telefón a mail nereagujú. Podľa mňa žiadna možnosť reklamácie a vrátenia peňazí. A tie pozitívne recenzie sú predpokladám fake.

Odpovedať

Pridať komentár