Slnieckovo.sk – recenzie a skúsenosti

Internetový predajca slnieckovo.sk sa špecializuje na predaj širokého sortimentu hračiek pre chlapcov, dievčatá, ale aj pre tie najmenšie deti. Ponúka tiež hračky na von, do vody a rôzne doplnky na hranie. V jeho ponuke nájdete hračky inšpirované rozprávkovými príbehmi, ale aj najžiadanejšie hračky pre chlapcov a dievčatá.

Napríklad RC modely, Nerf zbrane, autodráhy, figúrky, zvieratká, dinosaury alebo drevené hračky, stavebnice, bábiky, princezné, domčeky pre bábiky a mnoho ďalších kategórií hračiek. Populárne sú u predajcu takisto interaktívne hračky, plyšové hračky, hry na profesie a mnohé ďalšie.

Čo sa nám páči

V prípade nákupu nad 70 eur získava zákazník dopravu automaticky zadarmo. Pri platení objednávky má kupujúci viac možností spôsobu platby (dobierka, online platba, ApplePay, prevod na účet). Páčia sa nám rýchle reakcie online chat podpory priamo na webe predajcu. Ponuka hračiek je dostatočne pestrá.

Čo by mohlo byť lepšie

Určitým obmedzením je, že internetový obchod neposkytuje zákazníkom okrem kuriérskej služby žiadny iný spôsob doručenia objednaného tovaru. V porovnaní s konkurenciou si e-shop účtuje vyššiu sumu pri platbe na dobierku.

Doprava zadarmo nad 70 €
Kuriér na adresu 3,95 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány Shoptet Pay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,90 €
Google Pay nie
Apple Pay áno
PayPal nie
Vernostný program -
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 4,4
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat áno
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Online obchod nedisponuje overením na portáli Heureka.sk (11/2023). K dispozícii sú však mnohé recenzie overených zákazníkov, ktorí nákup v e-shope hodnotili. Za pozitíva zákazníci označovali rýchle doručenie a spokojnosť s pestrým výberom tovaru. Takisto ocenili samotnú kvalitu predávaných výrobkov. Výraznejšie pozitívne názory si obchodník vyslúžil aj za individuálnu komunikáciu a prozákaznícky prístup. Naopak, horšie hodnotenia má predajca z dôvodu neskoršieho doručenia alebo v prípadoch, keď predajca nereagoval na kontakt zákazníka. Prišiel vám objednaný tovar včas? Ako hodnotíte orientáciu na webovej stránke e-shopu? Páči sa vám ponuka hračiek? Zapojte sa do diskusie pod článkom a vyjadrite svoj názor ohľadom predajcu slnieckovo.sk.

Slnieckovo.sk skúsenosti

Slnieckovo.sk recenzie


Pridať komentár