Ludopolis.sk – recenzie a skúsenosti

Internetový e-shop sa primárne zameriava na predaj spoločenských hier, hlavolamov, puzzle a interaktívnych kníh. Disponuje rozsiahlym sortimentom tohto druhu, pričom spotrebiteľ má na výber z rôznych tematických spoločenských hier podľa počtu hráčov, náročnosti, veku či jazyka.

Spoločenské hry pre deti, rodiny, na párty, pre náročných, rýchle či časovo náročnejšie hry. Ponuka je doplnené aj o populárne zberateľské POP! figúrky inšpirované reálnymi alebo rozprávkovými postavami.

Čo sa nám páči

Jedným z pozitív internetového obchodu ludopolis.sk je rýchle doručenie. Tovar je v priemere doručený do 2 dní od objednania. V prípade nutnosti vrátenia tovaru je možné ho aj pri nákupe online vrátiť osobne v kamennej predajni alebo kuriérom na požadovanú adresu (pozn. bez dobierky, náklady na vrátenie znáša kupujúci). Objednávku si je možné nechať doručiť za výhodnejšiu cenu na výdajné miesto alebo do balíkoboxu sietí Zásielkovňa. Oceňujeme takisto obrovské množstvo pozitívnych hodnotení predajcu od overených zákazníkov. Veľmi sa nám páči kategorizácia a filtrovanie ponuky spoločenských hier, čo uľahčuje potenciálnemu kupujúcemu výber.

Čo by mohlo byť lepšie

V prípade tohto predajcu sme neidentifikovali žiadne výraznejšie nedostatky, ktoré by spotrebiteľa pri online nákupe obmedzovali. Spoľahlivosť predajcu je overená množstvom reálnych skúseností zákazníkov s nákupom.

Doprava zadarmo nad 60 €
Kuriér na adresu 3,50 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 2,50 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,50 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány TrustPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,50 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 5
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,1
Online chat áno
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Ludopolis.sk sa môže pochváliť až 99 % spokojnosťou svojich zákazníkov a výsledkom toho je tiež vysoké celkové hodnotenie obchodu 5 z 5. Reálne skúsenosti zákazníkov poukazujú na schopnosť rýchleho doručenia objednávky. Nakupujúcim sa páči takisto rozsiahly sortiment a možnosť výberu. Medzi recenziami sa v pozitívach často skloňovala skvelá komunikácia, ochota poradiť a takisto dobré ceny. Spotrebiteľov po doručení tešilo aj kvalitné balenie. Sporadické negatívne skúsenosti sa týkali výnimočnej nedostupnosti tovaru. Aký bol váš nákup na ludopolis.sk? Ako hodnotíte služby a kvalitu tovaru? Váš názor nás zaujíma. Zapojte sa do diskusie a napíšte nám o svojej skúsenosti.

Ludopolis.sk skúsenosti

Ludopolis.sk recenzie


Pridať komentár