4kids.sk – recenzie a skúsenosti

Internetové hračkárstvo sa zameriava primárne na sortiment hračiek pre deti, a to v rôznych kategóriách ako pre dievčatá, tak i pre chlapcov rôzneho veku. V jeho ponuke sú dostupné hračky pre deti v dojčenskom veku, batoľatá, škôlkarov, predškolákov i staršie deti.

Bábiky, LEGO stavebnice, spoločenské hry, plyšové hračky, autá na ovládanie, robotické hračky, puzzle, drevené hračky alebo tiež hračky na záhradu. Ponuka predajcu je rozšírená o vybavenie do detskej izby (detské postieľky, nočné lampy, dekorácie atď.), dojčenský tovar alebo dokonca školské potreby.

Čo sa nám páči

Páči sa nám možnosť získania dopravy zadarmo pri objednávke už nad 55 eur. Oproti niektorej konkurencii je potrebná suma pre dosiahnutie tejto výhody relatívne nízka. Veľmi podstatným benefitom pre spotrebiteľa je, že výrobca umožňuje vrátiť hračku až do 100 dní odo dňa nákupu. V porovnaní s konkurenciou je tak doba na vrátanie tovaru násobne dlhšia. Predajca ponúka širokú škálu možností dopravy, vrátane služieb Balíkovo a Zásielkovňa, vďaka ktorým si môžete tovar vyzdvihnúť v balíkomatoch alebo na výdajných miestach.

Predajca umožňuje platbu aj prostredníctvom Apple Pay či Google Pay. Objednávkový systém je veľmi prehľadný. Páči sa nám aj rýchlosť doručenia e-shopu v priemere okolo 2 dní ako aj široký sortiment tovaru, ktorý má predajca na výber. Súčasne patrí k osvedčeným predajcom detského sortimentu, čo je taktiež garanciou kvality.

Čo by mohlo byť lepšie

Internetové online hračkárstvo 4kids.sk poskytuje spotrebiteľom adekvátnu kvalitu služieb a bohatú ponuku tovarov. V porovnaní s konkurenciou nemá žiadne výraznejšie nedostatky, ktoré by zákazníkom za iných okolností komplikovali nákupný proces.

Doprava zadarmo nad 55 €
Kuriér na adresu od 3,99 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 2,99 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,99 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 2,95 €
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay, TwistoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku od 1,50 €
Google Pay áno
Apple Pay áno
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 1,9
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 100 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Skúsenosti zákazníkov s online hračkárstvom 4kids.sk sú veľmi pozitívne. Dokazuje to aj množstvo pochvalných recenzií na adresu predajcu. Zákazníci najviac oceňujú rýchle až expresné doručenie. Spotrebiteľov teší aj veľmi rozmanitý výber tovaru, služby e-shopu, komunikácia, ochota personálu a takisto kvalita tovaru. Zákazníci oceňujú aj prehľadné webové rozhranie alebo jednoduchý a prehľadný objednávkový systém. Viacnásobní nakupujúci sa odvolávajú na pravidelnú spoľahlivosť e-shopu. K nedostatkom, ktoré recenzie riešia, patrí len občasná nespokojnosť s kvalitou niektorých produktov, čo je však vždy subjektívne hodnotenie. Nakupovali ste už v tomto online hračkárstve? Podeľte sa o svoje skúsenosti v diskusii pod článkom. Ďakujeme za vaše názory.

4kids.sk skúsenosti

4kids.sk recenzie

4kids.sk hodnotenie


Pridať komentár