Pôrodnica Bratislava Antolská – Recenzie a skúsenosti

Čaká vás výber pôrodnice a uvažujete nad pôrodom v Bratislave? Jednou z možností je pôrodnica Bratislava Antolská, s ktorou má skúsenosti množstvo mamičiek. Ak k nim patríte aj vy, môžete sa o svoje postrehy podeliť v komentároch. Dobré či zlé recenzie môžu nastaviť danej nemocnici zrkadlo a pomôžu zlepšiť služby.

Diskusie, fóra, komentáre

Čo pôrod, to iná skúsenosť. Veľa podľa mamičiek závisí od toho, na aké osadenstvo narazíte. Niekedy môže byť totiž personál milý a ústretový, správa sa profesionálne a ľudsky, inokedy môže byť správanie arogantné a chýbať záujem. Viaceré mamičky kritizujú personál na novorodeneckom a podporu dojčenia považujú za veľmi slabú. Za mínus označujú taktiež to, že prítomnosť sprevádzajúcej osoby je možná až počas II. doby pôrodnej. Samostatnou kapitolou je strava, ktorú mamičky neoznačili za jedlú a odporúčajú priniesť si radšej vlastné jedlo.

Pochvaly sa týkali predovšetkým lekárov a ich odbornosti, pôrodných boxov a nadštandardných izieb. Plusom je podľa nich i možnosť bondingu, ktorý sa skutočne realizuje. Mamičky jednoznačne odporúčajú si za nadštandardnú izbu priplatiť, získate tak väčšie súkromie.

Pridajte skúsenosť

Nenechávajte si osobné skúsenosti pre seba. Môžu byť nápomocné nastávajúcim mamičkám, ktoré rozmýšľajú, či by pre ne bola pôrodnica na Antolskej vhodná. Zaujímajú sa nielen o to, aký je prístup personálu k rodiacim ženám a novorodencom, ale aj možnosť vybrať si nadštandardnú izbu či spokojnosť s návštevnými hodinami.

 • Aké sú vaše skúsenosti s touto pôrodnicou?
 • Zodpovedal prístup personálu vašim očakávaniam?
 • Bol personál nápomocný pri starostlivosti o bábätko?
 • Odporúčate túto pôrodnicu ostatným budúcim mamičkám?
 • Mohli ste si zazmluvniť pôrodníka?
 • Čo ste platili, aké boli ceny?
 • Aký bol zoznam vecí, ktoré ste potrebovali?
 • Mohli ste si vybrať nadštandardnú izbu?
 • Mohli ste si priniesť vlastný pôrodný plán?
 • Vyhovovali vám návštevné hodiny?
 • Boli ste spokojné s podporou dojčenia?
 • Je bonding v tejto nemocnici realitou?

Komentáre
Martina 22.Jan.2024
Čítala som rôzne recenzie a dlho som váhala, či ísť rodiť práve sem, ale mám to blízko a rozhodla som sa pre nadštandardnú izbu, preto som predpokladala, že to až také zlé nebude, navyše, 4 dni a človek ide domov. Personál na pôrodnom oddelení aj na šestonedelí bol skutočne super - milý, ochotný, odpovedal na otázky, pri pôrode rešpektovali požiadavky a bonding bol neuveriteľný zážitok. Partner bol pri mne až počas II. doby pôrodnej, čo vnímam ako mínus, rovnako laktačné poradenstvo takmer na nulovej úrovni, nevadí, internet povie často viac ako ženy, ktoré to majú v popise práce, takže sa to dalo prežiť. Druhé dieťa neplánujem, ale ak by k tomu došlo, túto pôrodnicu by som už nevolila, myslím si, že by to nemalo byť o tom, na akého lekára a sestričky narazíš, ale profesionalita a chápavý prístup by mali byť samozrejmosťou, druhý raz sa môže stať, že narazím na niekoho, kto sa ku mne dobre správať nebude, ako sa to stalo mnohým ženám, ktoré v tejto pôrodnici rodili.

Odpovedať

Pridať komentár