Maxovsvetkociek.sk – recenzie a skúsenosti

Internetový obchod Maxovsvetkociek.sk sa zameriava výhradne na predaj značkových stavebníc LEGO. V jeho ponuke sú dostupné rôzne produktové rady a série, ktoré výrobca LEGO vyrába. Vybrať si môžete z LEGO stavebníc podľa veku, témy alebo podľa záujmu.

Online obchod pri väčšine ponúkaných stavebníc garantuje skladové zásoby, vďaka čomu je tovar možné okamžite expedovať. Predajca má tiež vlastnú kamennú predajňu (Nitra).

Čo sa nám páči

Sortiment je špecificky zameraný. Oceňujeme rozsiahly výber LEGO stavebníc. Obchodník je tak zameraný len na jednu konkrétnu kategóriu hračiek pre deti. Páči sa nám kategorizácia LEGO stavebníc podľa veku, témy či záujmu. Výber má tak potenciálny zákazník uľahčený. Samotný web e-shopu je veľmi prehľadný. Veľmi jednoduchý je aj objednávkový systém. V prípade, že tovar chcete vrátiť, predajca poskytuje predĺženú dobu vrátania do 21 dní od nákupu. Ak nákup dosiahne sumu 100 eur, doprava je zadarmo.

Čo by mohlo byť lepšie

Ponúkaný sortiment hračiek je obmedzený výhradne na stavebnice LEGO. Internetový obchod okrem osobného odberu (Nitra) a dopravy poštou neponúka žiadnu inú formu doručenia objednávky. V porovnaní s konkurenciou je tiež cena doručenia vyššia (4,90 eura). Možná je momentálne len platba na dobierku.

Doprava zadarmo nad 100 €
Kuriér na adresu 4,90 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online nie
Platobné brány nie
Platba prevodom na účet nie
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku nie
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 5
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat nie
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 21 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom nie

Vaše skúsenosti a recenzie

Internetový obchod momentálne nedisponuje overením portálu Heureka.sk o spokojnosti zákazníkov (12/2023). Samotné recenzie od overených zákazníkov sú však veľmi priaznivé. Ľudom, ktorí nakúpili, sa pozdáva krátka doba doručenia a taktiež ceny. Zákazníkom sa páči komunikácia predajcu a veľký výber tovaru – LEGO stavebníc. Lokálni kupujúci sú radi za možnosť vyzdvihnutia tovaru priamo na predajni (Nitra). Ako negatívum je podľa recenzií, že tovar je doručovaný Slovenskou poštou na adresu, pričom zákazníkom sa nepáči, že tovar si museli vyzdvihnúť na pošte osobne. Poznáte tento e-shop? Nakupovali ste v ňom? Vaša skúsenosť nás zaujíma. Váš názor môžete napísať do sekcie komentárov pod článkom.

Maxovsvetkociek.sk skúsenosti

Maxovsvetkociek.sk recenzie


Pridať komentár