Brendon.sk – recenzie a skúsenosti

E-shop sa zameriava na širokú ponuku tovaru pre bábätká a mamičky. Predávajúci disponuje vlastnou kamennou predajňou v Bratislave. Portfólio produktov v internetovom obchode je tvorené nevyhnutným príslušenstvom potrebným pre starostlivosť a komfort bábätiek.

V ponuke predajcu nechýbajú kočíky, autosedačky, nosiče, detské vozíky, oblečenie pre bábätká, obuv, potreby na dojčenie a množstvo iného tovaru. Brendon.sk má vo svojej ponuke aj bežné potreby na prebaľovanie, kŕmenie alebo tiež bezpečnostné prvky, ako monitory dychu. Nechýbajú však ani hračky pre najmenších.

Čo sa nám páči

Internetový predajca sa môže pochváliť veľmi rýchlym doručením v priemere okolo 2 dní, čo si pochvaľujú aj samotní zákazníci. Oproti konkurencii zaujme dopravou zadarmo pri objednávke už nad 40 eur. Doručiť tovar je možné na adresu alebo do parcelshopu prostredníctvom špedičnej služby GLS. K pozitívam patria aj možnosti platby za objednávku, okrem platby kartou online je možná takisto platba cez Google Pay i Apple Pay. Výhodou je tiež, že v prípade platby na dobierku nie je suma objednávky navýšená.

Páči sa nám takisto bohaté portfólio produktov, ktoré má predajca v ponuke a prehľadný proces objednávania. Zákazníci môžu získať výhody a zľavy, ak sa registrujú do vernostného programu Brendon Family. Brendon.sk v takom prípade ponúka tiež zľavy pri väčšom nákupe nad 700 eur. Ak je potrebné vrátenie tovaru z dôvodu výmeny alebo reklamácie, tovar je možné vrátiť aj do kamennej predajne. Internetový obchod má veľmi dobré hodnotenia od zákazníkov.

Čo by mohlo byť lepšie

V zásade predajca ponúka dostatočnú kvalitu produktov i služieb. Pre niekoho môže byť nepatrným nedostatkom, že v prípade internetovej objednávky nie je možné zvoliť si možnosť doručenia – vyzdvihnutia objednávky v kamennej predajni.

Doprava zadarmo nad 40 €
Kuriér na adresu 3,99 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 3,99 €
Platba kartou online áno
Platobné brány Borgun, GP webpay
Platba prevodom na účet nie
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku nie
Google Pay áno
Apple Pay áno
PayPal nie
Vernostný program áno (Brendon Family)
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,2
Online chat nie
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Spokojní zákazníci vnímajú veľmi pozitívne široký výber tovaru určeného pre deti a mamičky. V recenziách chvália obchod aj za rýchle doručenie, v niektorých prípadoch už na druhý deň od objednania, promptnú komunikáciu, ochotu poradiť a tiež dostupné ceny. Niektorým overeným zákazníkom sa nepáči, že zákazník musí platiť náklady na vrátenie tovaru. Viacero spotrebiteľov tiež nebolo spokojných s balením produktov, čoho dôsledkom môže byť ich poškodenie pri preprave. Ako ste so službami tohto predajcu spokojní vy? Máte už skúsenosť s nákupom v brendon.sk? Podeľte sa o svoje skúsenosti s týmto e-shopom dole v komentároch.

Brendon.sk skúsenosti

Brendon.sk recenzie

Brendon.sk hodnotenie


Pridať komentár