Bebee.sk – recenzie a skúsenosti

Internetový obchod bebee.sk sa primárne orientuje na segment potrieb, doplnkov a príslušenstva pre deti. Sortiment e-shopu tvorí detské oblečenie, hračky pre deti, plienky, cumlíky, príslušenstvo na kŕmenie, detská kozmetika, potreby na kúpanie, doplnky do detskej izby a ďalší súvisiaci tovar.

Ponuka predajcu zahŕňa produkty renomovaných výrobcov, ako BIBS, Pura, Shnuggle, Little Dutch, KiETLA, Mushie a mnoho ďalších známych značiek. Predajca ponúka tiež možnosť nákupu v kamennej predajni so sídlom v Trnave.

Čo sa nám páči

Budúceho zákazníka v prípade e-shopu bebee.sk potešia pozitívne overené recenzie. Zákazníci sú spokojní s rýchlosťou doručovania, kvalitou tovaru a takisto širokým sortimentom. Dostatočná je i ponuka druhov dopravy. Okrem kuriéra na adresu ponúka predajca aj možnosť nechať si balík doručiť na výdajné miesto alebo do balíkoboxu cez službu Zásielkovňa. Objednávku si môžete vyzdvihnúť zadarmo aj v kamennej predajni so sídlom v Trnave alebo si ju nechať po vzájomnej dohode v rámci mesta expresne doručiť. Plusom je tiež doprava zadarmo pri objednávkach nad 59,90 eura.

Bebbe.sk poskytuje dostatočné množstvo možností platby za objednávku vrátane dobierky (za poplatok 1,49 eur), platby kartou online prostredníctvom platobnej brány alebo dokonca cez Google peňaženku. Poteší predĺžená doba vrátania tovaru, a to až do 30 dní, čo je oproti väčšej časti konkurencie výhodou. V prípade vracania tovaru alebo reklamácie proces uľahčuje dostupnosť automatizovaného online systému, ktorý slúži na rýchlejšie vybavovanie týchto požiadaviek. Vrátenie tovaru je možné aj na kamennú predajňu. Z používateľského pohľadu je pozitívom funkčné rozhranie e-shopu v mobile.

Čo by mohlo byť lepšie

Malým mínusom na webovej stránke obchodníka je neaktívna online podpora v podobe chatu. Služba funguje len na princípe kontaktného formulára. Online komunikácia sa tak mení na mailovú formu. Internetový obchod nedisponuje žiadnym vernostným programom a zvýhodnenými ponukami pre registrovaných zákazníkov.

Doprava zadarmo nad 59,90 €
Kuriér na adresu 3,99 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 2,99 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,99 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,49 €
Google Pay áno
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,2
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat áno
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Zákazníci, ktorí u predajcu bebee.sk nakupovali, si najviac pochvaľujú bohatý sortiment a kvalitu ponúkaných produktov. Pozitívne tiež hodnotia rýchlosť dodania tovaru. Medzi dobré referencie patrí komunikácia personálu a jeho ochota pomôcť a poradiť. Lokálni zákazníci si chvália možnosť osobného odberu a rozvozu tovaru po Trnave. K negatívnym skúsenostiam zákazníkov patrí zamenený tovar v objednávke. Nakupovali ste už u tohto internetového predajcu? Aké sú vaše skúsenosti s jeho službami a produktami? Budeme radi, ak sa o svoje poznatky a zistenia podelíte v diskusii pod týmto článkom. Tešíme sa na vaše reálne skúsenosti a praktické informácie.

Bebee.sk skúsenosti

Bebee.sk recenzie

Bebee.sk hodnotenie


Pridať komentár