Skolske-tasky.sk – recenzie a skúsenosti

Sortiment predajcu sa zameriava okrem školských potrieb – školské tašky, študentské batohy, potreby na písanie, peračníky, zošity, pastelky, učebné pomôcky a podobne aj na ďalší súvisiaci tovar.

V ponuke internetového obchodu sa nachádza detské oblečenie, obuv, doplnky do detskej izby, príslušenstvo na outdoor a v neposlednom rade aj hry a hračky rôzneho druhu.

Čo sa nám páči

Veľmi sa nám páči rozsiahly sortiment predajcu, ktorý zahŕňa okrem školských tašiek a potrieb aj hračky, detské oblečenie, obuv, učebné pomôcky, detské obliečky a ďalší doplnkový tovar. Okrem doručenia na adresu ponúka internetový obchodník aj možnosť doručenia tovaru na výdajné miesta spoločnosti Zásielkovňa (pozn. Z-boxy nie sú dostupné).

V prípade dosiahnutia určitej sumy objednávky dostáva zákazník aj darček zadarmo (guma na gumovanie, pravítko, obal a pod.) Získať zľavy na ďalšie nákupy možno aj vďaka vernostnému programu. K dispozícii je dostatočné množstvo platobných spôsobov (kartou online, prevod, dobierka). Tovar na reklamáciu je možné v spolupráci s e-shopom zaslať cez pobočku Zásielkovne (pozn. náklady dopravu pri vrátení znáša spotrebiteľ), čo uľahčuje proces reklamácie a vracania tovaru.

Čo by mohlo byť lepšie

Cena doručenia kuriérom na adresu je vyššia (4,90 eur) v porovnaní s väčšinou konkurencie. Vyšší je takisto limit v prípade získania doručenie objednávky zadarmo. Suma nákupu musí presiahnuť až sumu 100 eur. Doručenie objednávky je možné na výdajné miesto pobočiek Zásielkovňa, no nie do Z-boxov, kde si možno objednávku vyzdvihnúť 24/7. Platba dobierkou je dostupná pri objednávkach nad 20 eur, pričom je spoplatnená sumou 1,70 eur, čo je o niečo viac ako u väčšiny konkurentov.

Doprava zadarmo nad 100 €
Kuriér na adresu od 4,90 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 2,95€
Zásielkovňa výdajné miesto 2,95€
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku od 1,70 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3,1
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 114 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Hodnotenie predajcu je vysoko pozitívne a overené recenzie zákazníkov sú toho jasným dôkazom. Predajca sa môže pochváliť množstvom úspešne doručených objednávok a kvalitnými službami, ktoré zahŕňajú rýchle doručenie a bohatý výber tovaru. Spokojným nakupujúcim sa páči aj prehľadnosť webu, dostupné ceny a kvalita tovaru. Opätovne sa viacerí zákazníci v niektorých prípadoch sťažovali v recenziách na neskoršie doručenie alebo omeškané vybavenie objednávky. Nakupovali ste už v e-shope skolske-tasky.sk? Ako ste boli s ich službami spokojní? Prišiel vám tovar v poriadku? Ďakujeme za vaše relevantné názory v diskusii pod článkom.

Skolske-tasky.sk skúsenosti

Skolske-tasky.sk recenzie

Skolske-tasky.sk hodnotenie


Pridať komentár