Pôrodnica Nitra – Recenzie a skúsenosti

Väčšina žien označuje tehotenstvo za krásne obdobie, avšak pôrod je pre mnohé z nich traumatizujúcou skúsenosťou. Najmä preto si chcú vybrať pôrodnicu, kde sa budú cítiť dobre a bude o nich kvalitne postarané. Osobné skúsenosti sú v tomto prípade na nezaplatenie. Pomôžte budúcim mamičkám pri výbere a podeľte sa o svoje pozitívne či negatívne skúsenosti s nitrianskou pôrodnicou. Pozitívne recenzie môžu danú nemocnicu potešiť, tie negatívne jej zas nastavia zrkadlo a ukážu, v čom sa treba zlepšiť.

Diskusie, fóra, komentáre

Na pôrodnicu v Nitre majú mamičky rôzne názory. Niektoré jú považujú za „čistú hrôzu“, ine hodnotia pôrod v Nitre kladne. Veľa teda závisí aj od toho, na aké osadenstvo pri pôrode narazíte. Zlé skúsenosti sa týkali predovšetkým prístupu lekárov a sestričiek, ktorí sa k rodiacim ženám správajú arogantne a nepočúvajú ich. Sestričky sú podľa nich neochotné a povýšené. Ženy kritizujú možnosť podania epidurálky iba do 15. hodiny, absentujúce laktačné poradenstvo i stravu.

Kladné hodnotenia vo fórach sa týkali profesionálneho prístupu personálu nielen na gynekológii a pôrodnej sále, ale aj na šestonedelí a novorodeneckom. Mamičky chválili starostlivosť a ochotu pomôcť a vysvetliť, keď niečo potrebovali.

Pridajte skúsenosť

Výber správnej pôrodnice je pre mnohé budúce mamičky veľmi dôležitý. Spoliehajú sa na recenzie a osobné skúsenosti žien, ktoré už v danej pôrodnici rodili. Často ich zaujíma, či si môžu vybrať nadštandardnú izbu, či bol personál príjemný a nápomocný pri starostlivosti o bábätko, prípadne, či si mohli zazmluvniť pôrodníka. Podeľte sa o tieto poznatky.

 • Aké sú vaše skúsenosti s touto pôrodnicou?
 • Zodpovedal prístup personálu vašim očakávaniam?
 • Bol personál nápomocný pri starostlivosti o bábätko?
 • Odporúčate túto pôrodnicu ostatným budúcim mamičkám?
 • Mohli ste si zazmluvniť pôrodníka?
 • Čo ste platili, aké boli ceny?
 • Aký bol zoznam vecí, ktoré ste potrebovali?
 • Mohli ste si vybrať nadštandardnú izbu?
 • Mohli ste si priniesť vlastný pôrodný plán?
 • Vyhovovali vám návštevné hodiny?
 • Boli ste spokojné s podporou dojčenia?
 • Je bonding v tejto nemocnici realitou?

Komentáre
Daniela 18.Jan.2024
Nemocnica v Nitre, pôrodnicu nevynímajúc, nemá dobré renomé, preto som sa pred pôrodom trochu bála, ako to dopadne. Keďže ide o najbližšiu pôrodnicu od nás a tehotenstvo prebiehalo bez problémov, bola voľba v tomto smere jasná. Zaplatila som si nadštandard, ktorý je podľa mnoho oproti klasickým izbám oveľa lepšou alternatívou, navyše tam manžel mohol byť po celý čas so mnou. Na normálnych izbách to umožnené nie je. Veľkým plusom je samostatná sprcha. Čo sa týka personálu, nemôžem sa sťažovať na lekárov a sestričky na gynekológii, pôrodnej sále, šestonedelí a a ani na novorodeneckom. Ich prístup považujem za profesionálny a zároveň ľudský, ako prvorodičke mi vždy vysvetlili, čo a ako sa bude diať, takže som nemala z ničoho zlý pocit. Strava nebola nič moc, ale to sa asi týka každej nemocnice, vysilená som bola rada, že dostávam aspoň niečo poživateľné. Čítala som zlé recenzie ohľadom personálu na šestonedelí a laktačného poradenstva, v mojom prípade som asi natrafila na milých a ochotných ľudí, lebo mi poradili vo všetkom, čo som potrebovala a kojenie nebol vďaka tomu taký problém ako som očakávala.

Odpovedať

Darius 06.Mar.2024
V zivote uz by som nikomu neodporucil tuto porodnicu. Sestra mala o 1:00 rano bolesti a praskla jej aj voda a nechali ju tam ti primitivi na izbe cakat do 6:00 kym pride doktor. Pristup otrasny aky tam maju. To co sa tam robi je hrozne. Porodnica pojde zrejme na sud. Neodporucam

Odpovedať

Pridať komentár