Agatinsvet.sk – recenzie a skúsenosti

Kreatívne, tvorivé a zmyslové hračky sú pre rozvoj schopností dieťaťa veľmi dôležité. Internetový obchod agatinsvet.sk disponuje rozmanitou produktovou ponukou hračiek a hier určených pre chlapcov či dievčatá podľa veku, ktoré podporujú rozvoj ich schopností a zručností.

Drevené hračky, hračky pre bábätká, hračky do vody, experimentálne hry, stavebnice, motorické hračky, odrážadlá či rôzne herné svety. Okrem iného tiež portfólio produktov obsahuje kreatívne súpravy, knihy pre deti alebo kúzelné čítanie. Detský tovar je doplnený školskými taškami, študentskými batohmi a rôznymi školskými potrebami a pomôckami.

Čo sa nám páči

Veľmi sa nám páči fakt, že obchod disponuje tisíckami pozitívnych hodnotení. Pozitívom je aj rýchla doba dodania. Dopravu zadarmo môže zákazník získať pri objednávke od 65 eur. Špecificky platí doručenie zadarmo, ak je súčasťou objednávky školská taška alebo študentský batoh, a to bez ohľadu na ich cenu. Veľmi dobrá je z hľadiska prehľadnosti kategorizácia hračiek podľa typu a podľa veku. Internetový e-shop disponuje veľmi rozmanitým sortimentom hračiek a hier, ktorý sa z veľkej časti zameriava na rozvoj schopností u dieťaťa. Plusom sú tiež informatívne popisy k produktom. Predajca pri online objednávke umožňuje zákazníkovi platiť viacerými spôsobmi a takisto si môže vyberať z viacerých možností dopravy vrátane uloženia objednaného tovaru do balíkoboxu alebo na výdajné miesto (Zásielkovňa). Osobný odber je zadarmo (Bratislava).

Čo by mohlo byť lepšie

Nákup cez internetový obchod agatinsvet.sk je jednoduchý, bezpečný a komfortný. V priebehu samotného procesu objednávania sme neidentifikovali žiadne výrazné negatíva. Nedostatkom oproti niektorej konkurencii je iba vyššia cena doručenia objednávky kuriérom na adresu (4,90 eur).

Doprava zadarmo nad 65 €
Kuriér na adresu 4,90 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 2,99 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,99 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,50 €
Google Pay áno
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,6
Online chat áno
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Skúsenosť zákazníkov s internetovým obchodom agatinsvet.sk je veľmi pozitívna. Dokazujú to aj tisícky overených recenzií od reálnych zákazníkov, z ktorých až 99 % na základe dotazníka spokojnosti odporúča nákup u tohto predajcu. Celková spokojnosť je teda výborná. Zákazníkom sa primárne páči rýchle doručenie objednaného tovaru. V priemere obchodník tovar doručuje do 2 až 3 dní. Pozitívne recenzie chvália obchod za skvelý výber tovaru a kvalitu ponúkaných produktov. Pozitívne hodnotenie má obchodník aj za ochotnú komunikáciu a výhodné ceny. Ďalej je plusom detailný popis výrobkov. Niekoľko recenzií sa odvolávalo na nesprávne údaje o tovare na sklade alebo na neskoré doručenie (než bol avizovaný termín). Realizovali ste už nákup u tohto predajcu? Ako sa vám páčila kvalita produktov a služieb? Váš názor je dôležitý. Podeľte sa o svoje skúsenosti v diskusii pod článkom.

agatinsvet.sk skúsenosti

agatinsvet.sk recenzie

agatinsvet.sk hodnotenie


Pridať komentár