Dracik.sk – recenzie a skúsenosti

V ponuke predajcu Dracik.sk sa nachádzajú značkové hračky rôznych svetových výrobcov. Toto maloobchodné hračkárstvo pôsobí na našom trhu už od roku 1991. Predajca disponuje na území Slovenska až 76 kamennými predajňami.

Internetový obchod má vo svojej ponuke rôzne druhy hračiek od LEGO stavebníc, interaktívnych hračiek, kreatívnych sád cez hračky na von, spoločenských hier, bábik, detských hudobných nástrojov až po drevené hračky pre najmenších, autíčka, puzzle či detské doplnky.

Čo sa nám páči

Zvoliť si možno pri nákupe online aj možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru na predajni. Táto služba je zadarmo. Zákazník môže získať dopravu zadarmo aj pri nákupe nad sumu 59,99 eur. Oproti konkurentom je cenovo výhodnejšia aj kuriérska služba (2,99 eur), ktorá doručí tovar priamo na adresu. K dispozícii je možnosť vyzdvihnúť si balík cez službu Packeta. Dracik.sk pri online nákupe umožňuje realizovať platbu viacerými spôsobmi, vrátane dobierky (1 euro). Využiť môžete tiež zvýhodnené ceny na všetky hračky, a to v prípade, ak sa stanete držiteľom „Rozprávkovej karty“. Výhodou je tiež, že zakúpený tovar môžete vrátiť v predĺženej lehote do 21 dní.

Čo by mohlo byť lepšie

Oproti niektorým konkurentom má hračkárstvo menej prehľadnú kategorizáciu hračiek. Web je zastaralý, čo je nedostatkom predovšetkým pri nákupe cez telefón. Okrem toho je však nákup v online hračkárstve Dracik.sk bez ďalších väčších nedostatkov.

Doprava zadarmo nad 59,99 €
Kuriér na adresu od 2,99 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 2,40 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,40 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet nie
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk -
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat nie
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 21 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Internetový obchod nie je overený zákazníkmi a nedisponuje tak ani overenými recenziami na portáli Heureka.sk. Na základe dostupných recenzií ľudia hodnotia primárne rozporuplné vyjadrenia majiteľa hračkárstva Dráčik. Hodnotenia sa netýkajú samotných služieb predajcu. Recenzie prevažne negatívne a ľudia v nich píšu o šírení konšpirácií, neprávd a propagovaní agresie a násilia v podaní samotného majiteľa. Spokojnosť s online nákupom v e-shope tak nemožno relevantne zhodnotiť. Aký je váš názor na online nákup hračiek u tohto predajcu? Boli ste spokojní s jeho službami? Sme zvedaví na váš názor. Zapojte sa do diskusie pod článkom.

Dracik.sk hodnotenie


Komentáre
Júlia 16.Dec.2023
Včera sme boli v obchodnom centre laugaricio v dráčiku. Predavačky boli veľmi drzé aj k mojim deťom, kričali na moje deti, veľká arogancia a nechceli nám vôbec pomôcť

Odpovedať

Pridať komentár