Pôrodnica Topoľčany – Recenzie a skúsenosti

Zvoliť si správnu nemocnicu, v ktorej bude budúca mamička spokojná, môže byť vskutku náročné. Skúsenosti sa často rôznia, jedni zariadenie odporúčajú, iní ho nepovažujú za dobrú voľbu. Ako je na tom pôrodnica Topoľčany? Máte s ňou dobré skúsenosti? Podeľte sa o ne v komentároch a pomôžte mamičkám, ktoré si vyberajú pôrodnicu a uvažujú práve nad týmto zdravotníckym zariadením.

Diskusie, fóra, komentáre

Čo žena, to iná skúsenosť, avšak podľa skúsenosti z posledných rokov treba brať topoľčiansku pôrodnicu v úvahu. Viacero žien malo so zariadením veľmi dobrú skúsenosť. Predpôrodná príprava, personál, nadštandardná izba, starostlivosť aj jedlo je podľa nich na veľmi dobrej úrovni. S personálom však neboli spokojné všetky mamičky, niektoré mali vyslovene zlé skúsenosti s doktormi i sestričkami a nebol rešpektovaný ich vlastný pôrodný plán. Podpopru prvorodičiek považujú za nedostatočnú.

Pridajte skúsenosť

Niet nad osobné skúsenosti – týka sa to aj výberu pôrodnice. Nastávajúce mamičky si vďaka postrehom ostatných môžu urobiť obraz o zariadení a zvážiť všetky pre a proti. Ak ste v tejto pôrodnici rodili, môžete svoje hodnotenia a skúsenosti napísať do komentárov a pomôcť tak ženám utvoriť si obraz o pôrodnici Topoľčany.

 • Aké sú vaše skúsenosti s touto pôrodnicou?
 • Zodpovedal prístup personálu vašim očakávaniam?
 • Bol personál nápomocný pri starostlivosti o bábätko?
 • Odporúčate túto pôrodnicu ostatným budúcim mamičkám?
 • Mohli ste si zazmluvniť pôrodníka?
 • Čo ste platili, aké boli ceny?
 • Aký bol zoznam vecí, ktoré ste potrebovali?
 • Mohli ste si vybrať nadštandardnú izbu?
 • Mohli ste si priniesť vlastný pôrodný plán?
 • Vyhovovali vám návštevné hodiny?
 • Boli ste spokojné s podporou dojčenia?
 • Je bonding v tejto nemocnici realitou?

Komentáre
L 09.May.2024
Ja som s touto nemocnicou tak 50na50 spokojná ale úprimne Topoľčany nikdy viac! V 1. rade vzdychareň: ako prvorodička som dostala inštrukcie prezlečte sa, tam je sprcha , wc, fit lopta atď... Nepovedia ako na fit lopte sedieť (až po pol dni mi povedali že ako mám na nej sedieť...)pritom sestričky so zoznamom čo si dajú na obed chodili vkuse okolo...keď som ležala na pásoch doniesli mi A4 papier čo treba vyplniť (poležiačky)a k tomu bol tak naprd vytlačený že bol skoro rozmazany... Po skoro celom dni som skončila na kyslíku (nikto mi nepovedal prečo...)a keď bolo striedanie smien prvé čo som si vypočula že ten kyslík nemusím mať vkuse nasadený...(Pritom som si ho dávala podľa inštrukcií...????). Medzitým začala jedna pani rodiť tak som si vypočula komplet pôrod (sestrička mi sľubovala že aby som nemala "traumat" pred začatím susedinho pôrodu má dajú naspäť do vzdycharne... Určite NIE! Komplet som si to musela vypočuť pritom som už dve hodiny vkuse ležala na jednom boku a potom prišiel pán primár Urbanec a čudoval sa prečo nemôžem viac roztiahnuť nohy (keďže som ich mala total stuhnuté) potom sa opýtal že koľko váži bábo a keď som povedala že neviem tak vysmieva o podotkol že určite neviem ani kto má vyšetroval...ako pardón ale ako mám vedieť niečo čo mi dr. ani nepovie?nakoniec som skončila na cisárskom reze. Prvé ma zamrzelo keď môj čakal na chodbe a pán čo pre mňa prišiel ma priviedol k môjmu a povedal "rozlúčte sa". Ja som to už nedala a rozrevala sa ... Po cisárskom mi len ukázali krvavé bábo dala som mu pusu (bonding z papierov nebol...). Odd. bolo pekne a dobré jedlo. Ale bohužiaľ sestričky by mali čo zlepšovať. Po sekcii som raz zazvonila na sestričku lebo(nevedela som že po sekcii sa na druhý deň neje)som sa opýtala na jedlo a ona ma vysmiala aby toho nebolo málo tak išla a hneď to vytarala kolegyniam smejuc sa(niežeby to normálne vysvetlila ako musliacemu človeku). Prišlo mi to strašne ľúto -nemala som tušenia čo to sekcia vôbec je! A laktačná poradkyňa by mala vrátiť plat. Dieťa som prikladala zakaždým ale po sekcii mi mlieko nešlo...a dostávala som výčitky že sa nesnažím kojiť a pod. Márne som hovorila že sa snažím... Povedala že sa dosť nesnažím...a že pýtam často mlieko (každé 3 hodiny). Na to ako veľmi prezentovala psychickú pohodu mi jej prístup pripadal presne opačne. Zachraňovali to tam iba dve -tri zlaté sestričky inak odporné a arogantné zamestnankyne čo je smutné -aj keď prvorodička prišla pre radu odbili ju... smutné....

Odpovedať

Pridať komentár