Blendea Kyselina Hyalurónová recenzia

Blendea Kyselina Hyalurónová Recenzia. Účinky a skúsenosti s užívaním

Napriek tomu, že si o sebe stále myslím, že som mladá, po 30 sa už u mňa objavili prvé vrásky a pleť už nebola rozžiarená. Chcela som ju hydratovať a udržať pevnú a dlho som rozmýšľala, či zvoliť radšej kolagén alebo kyselinu hyalurónovú, ale keďže užívam Alavis na kĺby, ktorý kolagén obsahuje, rozhodla som sa pre Blendea Kyselinu hyalurónovú. Prečítala som si o nej, že pomáha udržiavať mladistvý vzhľad a udržuje pleť pevnú a pružnú, zároveň ju hydratuje a regeneruje, takže som neváhala, presne to som totiž potrebovala. Mám pleť prirodzene skôr suchšiu, preto som očákavala, že mi tento výživový doplnok s týmto pomôže. Značku Blendea poznám dlhšie, dala som šancu už niekoľkým jej produktom, preto som dúfala, že ma ani tento nesklame.

Publikované: 22.02.2024
Aktualizované: 11.03.2024
Obsah článku:

Zatiaľ som vyskúšala jedno balenie, teda som kyselinu hyalurónovú brala 2 mesiace. Podľa okolia moja pleť vyzerá lepšie, podľa mňa je napnutejšia a hydratovanejšia. Prečo nad kyselinou hyalurónovou vôbec uvažovať? Moje skúsenosti vám prezradia, či ide vhodný výživový doplnok aj pre vás.

Blendea Kyselina Hyalurónová recenzia

Moje skúsenosti po 2 mesiacoch užívania

O zložení toho nemôžem popísať mnoho, pretože Blendea sa vyhýba používaniu zbytočných prísad a zameriava sa na čistotu zložiek. V tomto prípade sa okrem vegánskej kapsuly (HPMC) nachádza inulín (vláknina z koreňa čakanky) a kyselina hyalurónová. V jednej kapsule sa nachádza 100 mg kyseliny hyalurónovej. Už som spomínala jej hlavné účinky, okrem nich je dôležité aj to, že táto kyselina absorbuje veľké množstvo vody a vytvára gélovú štruktúru, ktorá je akousi zásobárňou vlhkosti pre tkanivá. Vďaka nej má teda pleť dostatok vody a nedochádza k jej poškodeniu. Spolu s kolagénom (ktorý mám z Alavisu) dokáže vypĺňať vrásky a vyživiť pokožku. Samozrejme, kyselinu hyalurónovú môžete telu dodávať aj v podobe krémov a sér, ja som uprednostnila kapsuly, teda vnútorné použitie.

Čo sa týka výživových doplnkov, som pomerne vyberavá, avšak tieto kapsuly moje očakávania splnili. Výsledky najviac pozorujem na svojej pleti – pôsobí hydratovaná, nie je taká suchá (ani na tvári a ani vo vlasoch). Doplnok stravy beriem už dva mesiace a pleť pôsobí zdravšie ako pred tým. Forma kapsúl, teda vnútorné užívanie, je pre mňa vyhovujúca. Týmto spôsobom by mala pôsobiť aj na nechty, vlasy a kĺby, to som zatiaľ nepostrehla, resp. nemala som s tým problém, takže to neviem posúdiť. Zadosťučinením pre mňa je, že aj kolegovia mi hovoria, že moja pleť žiari a vyzerá lepšie ako predtým, preto odporúčam tie kapsuly ďalej.

Blendea Kyselina Hyalurónová zloženie

Dávkovanie a užívanie – stačí 1 kapsula denne

Čo sa užívania týka, priznám sa, nevymýšľam a vždy sa riadim pokynmi výrobcu. V tomto prípade to bola 1 kapsula denne. Väčšie oválne kapsuly sú potiahnuté a prehĺtajú sa pomerne ľahko, samozrejme, zapíjam ich vodou, bez toho by to nešlo. Vhodné je dlhodobé užívanie, čo s ohľadom na účinky mám aj v pláne. V sklenenej fľaštičke sa nachádza 60 kapsúl, čiže ide o balenie na 2 mesiace. Ja ich užívam vždy ráno, zvyčajne pred raňajkami. Nezaťažujú žalúdok, takže som potom necítila doobeda žiadnu pachuť, ako sa mi pri niektorých výživových doplnkoch občas stáva.

Blendea Kyselina Hyalurónová dávkovanie

Cena je plus

Popravde, cena bola pre mňa pri výbere veľmi dôležitá a Blendea Kyselina hyalurónová v tomto nesklamala. Za balenie so 60 kapsulami som zaplatila len niečo cez 8 eur, čo považujem za veľmi lacné. Celkovo nie je kyselina hyalurónová drahou záležitosťou, ak ide o kapsulovú formu. Pre porovnanie KolagenDrink Kyselina hyalurónová so 60 želatínovými kapsulami (balenie na 2 mesiace) stojí cez 10 eur a kyselina hyalurónová GymBeam je v ponuke za 8,95 eura. V tomto prípade ide o balenie 90 kusov, čo vydrží 1,5 mesiaca. V porovnaní s Blendeu je to teda o niečo lacnejšie. (02/2024)

Blendea Kyselina Hyalurónová kapsuly

Moje hodnotenie

Žiaľ, vek nezastavím, hoci sa o to veľmi snažím. Kyselina hylurónová mi je v tomto verným pomocníkom. Plánujem ju užívať naďalej, keďže rozdiely na mojej pleti badám nielen ja, ale taktiež moje okolie. Páči sa mi, že Blendea je vegánsky produkt, čo značí, že ide o čisté zloženie. Recenzií nie je veľa, na heureke dokonca nie je žiadna, čo považujem za prekvapujúce, keďže tento produkt je za mňa skvelá voľba. Samozrejme, nemusí sadnúť každému, niekto možno uprednostní kyselinu hyalurónovú vo forme krému alebo séra, mne však kapsulová forma vyhovuje. Ako ste na tom vy? Vyskúšali ste už oživiť svoju pleť pomocou tohto „zázraku“?


Komentáre
Mia 08.Mar.2024
o kyseline hyaluronovej som toho vela citala, preto som ju chcela vyskusat, najme co sa pleti tyka. vraj to ma byt prevencia vrasok, tak som zvedava, ci to bude fungovat. zatial mam prve balenie a jednoduche davkovanie je super

Odpovedať

Eva K. 13.Mar.2024
kolegyňa to veľmi chválila, tak som sa ich rozhodla vyskúšať, zatiaľ beriem týždeň, snáď bude pleť hladšia

Odpovedať

Ivica 03.May.2024
Toľko o nej všetci básnia, že som si ju kúpila, ale neviem, nemám pocit, že by som mala lepšiu pleť a menej vrások, naozaj to podľa vás zaberá?

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(90%)