Powerlogy Upgraded Collagen Orange recenzia

Powerlogy Upgraded Collagen Orange recenzia. Podvod a vyhodené peniaze? Prečo (NE)kúpiť?

Kolagén som užívala už pred pár rokmi, keď som mala problémy s padajúcimi vlasmi. To už je však nejaký ten rok. Keď som nedávno hľadala, ktorý kolagén začnem užívať, nemala som vybrané žiadne produkty. Nemala som ani problémy s pleťou, vlasmi či nechtami. Takisto žiadne bolesti kĺbov. Kolagén som však chcela začať užívať ako doplnok výživy, istú prevenciu. Keďže veľmi dobre poznám značku Powerlogy a kupovala som od nich už viacero výrobkov, hľadala som v ich ponuke niečo tohto druhu.

Publikované: 26.02.2024
Aktualizované: 26.06.2024
Obsah článku:

Netrvalo mi dlho a už som mala v košíku dve balenia Powerlogy Upgraded Collagen. Procesom výroby spoločnosti Powerlogy dôverujem. Viem, že si zakladajú na čistom zložení, BIO produkcii a kvalitných surovinách. Keď som si prečítala o tomto kolagéne, len ma to utvrdilo v tomto dojme. Nehovoraic o množstve spokojných zákazníkov. Každopádne, bez predsudkov či zvýhodnení som si pre vás pripravila krátku recenziu ohľadom užívania tohto výživového doplnku. Aké účinky som na sebe pozorovala počas takmer 3 mesiacov užívania?

Najnovšie porovnanie kolagénov. Pozrite si Rebríček Najlepších Kolagénov na vlasy, nechty, pokožku aj kĺby. Ktorý je najsilnejší a ktorý je iba podvod? Získajte vzorky kolagénov ZADARMO

Powerlogy Upgraded Collagen Orange recenzia

Moje skúsenosti po 3 mesiacoch užívania

Ak ide o zloženie, vnímam recenzie aj názory ľudí. „Bezkonkurenčné, kvalitné, prírodné, čisté.“ To všetko sú prívlastky, ktoré som si o ňom prečítala. Keď sa na to pozriem laickým okom, Powerlogy Upgraded Collagen Orange obsahuje kvalitný zdroj hovädzieho, rybacieho a vajíčkového kolagénu (I., II., III., V. a X. typu). V zložení sa nachádza ešte L-glycín a vitamín C, ktoré zvyšujú prirodzenú tvorbu kolagénu v tele.

Kolagén obsahuje vysoký podiel esenciálnych aminokyselín. Ďalej však nie sú obsiahnuté žiadne iné zložky – farbivá, sladidlá, konzervačné látky ani dochucovadlá. V detailnejšom popise som objavila, že kolagén spĺňa nemecké a francúzske štandardy kvality. Výroba prebieha na Slovensku.

Tak, čo som po takmer 3 mesiacoch užívania na sebe spozorovala? Jednoznačne krajšiu pokožku. A nemyslím len pleť na tvári, ale celkovo mi príde, že mám kožu napnutejšiu a živšiu. Živšie sú aj moje vlasy. S hustotou som problém nemala nikdy, ale príde mi, že mám vlasy o niečo pevnejšie. Spomalenie starnutia, pomoc pri bolesti kĺbov príliš zhodnotiť neviem. Čo však môžem potvrdiť je, že Powerlogy Upgraded Collagen Orange nijakým spôsobom nezaťažoval môj žalúdok. To svedčí o dobrej vstrebateľnosti. Účinky sú a na zložení nie je nič, čo by sa dalo kritizovať.

Powerlogy Upgraded Collagen Orange zloženie

Dávkovanie kolagénu – chuťou prekvapí

Nachvíľku sa dostanem ku konzistencii tohto kolagénu. Trocha ma prekvapilo, že Powerlogy kolagén je vyslovene až prachový. Tým myslím, že je naozaj taký jemný, že po otvorení obalu sa z neho, bez srandy, zaprášilo. Paradoxne to neznamená lepšiu rozpustnosť. Občas sa mi totiž stalo, že sa mi vo vode urobili hrudky. Stačilo však viac rozmiešať a bolo to v poriadku. Väčšinou som ho pila ráno, odmerku (15 g) som dala do pohára, potom zaliala vodou a rozmiešala. V recenziách som sa dočítala, že ho ľudia odporúčaju dokonca použiť do kávy namiesto smotany. To som netestovala.

Ja som si ho dala do džúsu, studeného čaju alebo do smoothie. Od chute som nečakala veľa, ale... Charakteristika ako „lahodne krémový“, možno, ale lahodne chutný až tak nie. Chuť je pomarančová, ale nijako zvlášť ma nezaujala, viac by som prijala čokoládovú. Preto som si ho neskôr dávala namiesto čistej vody do vody s citrónom alebo do ovocnej šťavy. Balenie má objem 300 g. Takže to je 20 dávok. Vydrží tak niečo menej ako mesiac.

Powerlogy Upgraded Collagen Orange dávkovanie

Powerlogy Upgraded Collagen Orange užívanie

Powerlogy Upgraded Collagen Orange rozpustnosť

Skvelý pomer ceny a kvality

300 g balenie Powerlogy Collagen stojí 39,90 eur a vystačí na 20 dní užívania, takže niečo menej ako mesiac. Veľa? Málo? Pre lepšiu predstavu, populárny Inca Collagen na mesiac stojí 54 eur, Dr.Max Collagen Drink vyjde na 33,99 eura na mesiac užívania a mesačná dávka Zeen Collagen je za 49 eur. Oproti väčšine konkurencie tak Powerlogy Upgraded Collagen vychádza v pomere ceny a kvality pomerne dobre. A to chcem zdôrazniť, pomer ceny a kvality. Na stránkach online lekární a u niektorých predajcov ho dokonca viete kúpiť výrazne lacnejšie. Porovnajte si ceny napríklad na webe Heureka.sk.

Powerlogy Upgraded Collagen Orange prášok

Moje hodnotenie

Začnem asi tým, že ma Powerlogy kolagén nesklamal a verila som, že naozaj ide o kvalitný produkt. Opäť sa mi potvrdilo, že si značka zakladá na čistom zložení, kvalitných zložkách a overenom procese výroby. Neobsahuje ani lepok či mlieko, takže je aj pre histaminikov a alergikov. Čistý kolagén a bodka. Áno, asi by som prijala viacero príchutí, ale nie je to nič, čo by sa nedalo prežiť. Rozpustnosť sa mi javí trocha horšia, ale pár pohybov lyžičkou to spraví. Inak sa ukázali účinky ma mojej pokožke i vlasoch. Čo považujem za super, je rozumná cena. Za taký kvalitný produkt je to v porovnaní s často prehnane pretláčanými kolagénovými doplnkami naozaj veľká výhoda. Je to doplnok pre ženy i mužov, ktorí hľadajú zdroj kvalitného kolagénu. Neveríte? Presvedčiť vás môžu stovky pozitívnych recenzií. Ak máte skúsenosť s týmto výrobkom, podeľte sa o svojnázor.


Komentáre
Denisa Vícenová 29.Feb.2024
Už mám asi 5 balenie. Kamoška má nejaký neochutený kolagén a že sa s ním trápi každé ráno keď ho pije. Toto je ako príjemný džúsik a po 3 mesiacoch spokojne hlásim, že mám násobne krajšiu a viac vypnutú pleť ako predtým než som ho nepila. Aj akné sa mi zmiernilo. Len by som prijala väčšie balenie. Príde mi trocha hlúpe, že balenie za takúto cenu vydrží na 20 dní. Ak si dávam tých 15 g. Takže tejto politike úplne nechápem.

Odpovedať

Kajka T. 29.Feb.2024
Súhlas Denisa, tiež mi príde takéto balenie na 20 dávok za takúto cenu nelogické. Prčo nemôže byť na mesiac? Kúpim kolagén a viem, že mi nevydrží ani do konca mesiaca. Divné. Teraz mám predplatné je tam aj lepšia cena. Tiež ho užívam už dlhšiu dobu a účinky má. Takže z pohľadu kvality Powerlogy nesklamalo. Nevadí mi ani neochutený kolagén, lebo si ho viem pridať do ochutenej vody alebo do kávy. Ale táto verzia s pomarančom mi sedí tiež.

Odpovedať

Renka 19.Mar.2024
Tento proteín som začala užívať kvôli bolestiam pohybového aparátu, obsahuje 5 typov kolagénu, tak verím, že mi pomôže. Zatiaľ ho beriem tri týždne a zatiaľ mám pocit, že sa zlepšili len vlasy a nechty, ale ešte počkám, či to bude mať účinky aj na kĺby. Verím, že áno, túto značku mám dlhodobo rada a zatiaľ nesklamala.

Odpovedať

SaškaN 30.Apr.2024
Powerlogy je top, už mám odskúšaný proteín a MCT olej, teraz som začala brať kolagén, ešte je skoro povedať, či zaberá, ale teda na rozdiel od niektorých iných je táto chuť super

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(92.4%)