Blendea Pre-Workout recenzia

Blendea Pre-Workout recenzia a skúsenosti. Prečo (NE)kúpiť?

Keď som ako mladá baba začala chodiť do posilňovne, mojím cieľom bolo mať brutálnu postavu. Takže som chcela krajší zadok, vypracované bruško a celkovo pevnú postavu. Teraz po dvoch pôrodoch chcem hlavne schudnúť. Diéty neznášam a podľa mňa je to celé hlúposť. V strave som už zmeny urobila a hlavne som sa naučila jesť pravidelne. Na cvičenie sa čas robí ťažšie, ale kardio robím trikrát do týždňa – beh, rotoped, bicykel alebo tabata. V minulosti som používala aj spaľovače tukov. Teraz však nie som úplne ich zástancom hlavne pre ich chemické zloženie. Dosť mi zaťažovali žalúdok. Preferujem skôr prírodnejšie BIO produkty. Veľmi dobre poznám značku Blendea a práve v ich ponuke som našla Blendea Pre-Workout.

Publikované: 20.02.2024
Aktualizované: 11.03.2024
Obsah článku:

Je to, akýsi prírodný spaľovač tukov. Skúsila som ho na 2 mesiace a aj preto píšem túto recenziu. Ani neviem, aké som mala od neho očakávania, keďže väčšina spaľovačov obsahuje L-karnitín, ale ten by ste tu hľadali márne. Každopádne, moje poznatky vám priblížim v tomto texte.

Blendea Pre-Workout recenzia

Moja skúsenosť po 8 týždňoch užívania

Blendea ani náhodou neprezentuje tento doplnok stravy ako zázračný spaľovač. Je to len doplnok, ktorý môže prispieť k efektívnejšiemu spaľovaniu tukov, pretože vďaka zloženiu zvyšuje pri pohybe teplotu organizmu. Zároveň účinne odvádza vodu z tela a má podporovať aj kognitívne funkcie a fyzickú vitalitu. Oproti štandardným spaľovačom Blendea takmer vôbec nezaťažuje žalúdok.

Veľmi zaujímavé je samotné zloženie. Asi neprekvapí tým, že ide o prírodné rastlinné extraktyguarany (10 % kofeín), zeleného čaju (40 % theanín), horkého pomaranča (30 % synefrínu) a čierneho korenia. Kofeín aj theanín sú stimulantmi, takže logicky majú za úlohu metabolizmus naštartovať. Ďalšie zložky už majú za cieľ organizmus zahriať a počas pohybu tak môžu vo vyššej miere zapríčiňovať potenie.

A toto je účinok, ktorý môžem potvrdiť. Potom, čo som kapsulu užila pred tréningom, počas cvičenia som sa naozaj výdatnejšie potila. Prvých pár dní som úprimne nejaké zmeny nevnímala alebo som ich úspešne ignorovala, no časom som mala pocit, že naozaj sa potím výraznejšie. Aj vody som počas tréningu vypila omnoho viac. Takisto som sa cítila počas tréningu čulejšia. Do akej miery som s Blendea Pre Workout schudla, nedokážem posúdiť, ale pocitovo som účinok vnímala. Sympatické mi je hlavne čisté a prírodné zloženie. Úprimne však poviem, že taký efekt ako s originálnym spaľovačom určite nemožno dosiahnuť. O to viac treba cvičiť, a to je ešte lepší pocit, no nie?

Blendea Pre-Workout zloženie

Dávkovanie a užívanie

V mojom prípade som sa držala dávky 1 kapsula asi pol hodinku pred cvičením. Nemala som dôvod dávku zvyšovať, keďže po pár dňoch som začala účinky vnímať. Ak by sa tak nedialo, tak je možné dávku zvýšiť na 2 kapsuly. Bola som v minulosti zvyknutá spaľovače piť, ale kapsulová forma sa mi zdá pohodlnejšia. Navyše, jedno balenie, podotýkam v sklenenej fľaštičke, mi vydrží 2 mesiace, keďže obsahuje 60 kapsúl.

Blendea Pre-Workout dávkovanie

Cena milo prekvapila

Za tento prírodný spaľovač tukov nezaplatíte žiadnu nezmyselnú sumu len za to, že je zloženie čisto prírodné. Naopak, Blendea Pre-Workout stojí 10,60 eura. Balenie obsahuje 60 kapsúl (2 mesiace). Osobne mi to príde ako rozumná cena. Viem, že kamarátka napríklad používa spaľovač tukov Beast Burn – BeastPink. Dvojmesačné balenie stojí 14,95 eura – obsahuje L-karnitín aj synefrín. Takisto je v kapsulovej podobe a celkom si účinky pochvaľuje. Istú dobu som tiež zvažovala kúpu Swanson Fat Burner, ktorý je však drahší. Na jeden mesiac vychádza 11,75 eura. Taktiež však neobsahuje L-karnitín. (02/2024)

Blendea Pre-Workout výživový doplnok

Moje hodnotenie

Testovaný doplnok stravy vnímam dosť pozitívne. Ťažko sa mi súdi, do akej miery mi pomohol v tom, že nejaké kilogramy išli dole, ale určite som na sebe jeho účinky pociťovala. Hlavne, ak išlo o potenie počas tréningu. Takisto som vnímala aj lepšiu výkonnosť. Tým mám na mysli, ako keby som cítila viac energie počas tréningov. Kritizovať nemôžem ani cenu, ktorá mi príde rozumná. Je to spaľovač tukov bez L-karnitínu a akejkoľvek zbytočnej chémie. Čisté prírodné extrakty. Ako vnímate tento doplnok stravy vy? Plánujete ho vyskúšať? Alebo jeho účinkom neveríte? Máte s ním alebo podobnými doplnkami stravy skúsenosť? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.


Komentáre
Lenočka 19.Mar.2024
Už som vyskúšala zelený jačmeň tejto značky a keď som začala cvičiť, rozhodla som sa vyskúšať aj tento výrobok. Popravde neviem, či naozaj funguje, ale mám pocit, že som pri tréningu sústredená a vládzem, tak asi na ňom niečo bude.

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(90.8%)