Blendea Deep Sleep recenzia

Blendea Deep Sleep Recenzia. VYHODENÉ peniaze? Moje skúsenosti

Stres je jedným z najčastejšie skloňovaných slov v súčasnom svete. Najčastejšie je to stres z práce, ktorý sa potom prejavuje rôznymi spôsobmi – zdravotnými problémami (napr. poruchy trávenia či bolesti hlavy) a poruchami spánku. Toto je aj môj prípad. Poznáte to, večer si idete konečne po dlhom dni ľahnúť a tešíte sa na zaslúžený oddych, avšak hneď ako si ľahnete do postele, začne vám to v hlave „šrotovať“. Ako sa čo najlepšie pripraviť na poradu, ako vyriešiť problém s klientom, ako stihnúť urobiť popri všetkom, čo ma čaká, ešte aj prezentáciu, ktorá je viac-menej zbytočná, aj tak všetko poviem slovne atď. Osem hodín som nespala už ani nepamätám, ale teda päťhodinový spánok, na ktorý sa zredukovalo moje nočné rozmýšľanie nad prácou, mi nestačil a budila som sa každé ráno unavená a zničená. To je jednoduchý dôvod, prečo som začala uvažovať nad výživovým doplnkom na podporu spánku. Spomedzi všetkých vyhral Blendea Deep Sleep.

Publikované: 20.02.2024
Aktualizované: 11.03.2024
Obsah článku:

S touto značkou už mám isté skúsenosti. Skúšala som Supergreens s obsahom zeleného jačmeňa na podporu trávenia a imunity a zabral, preto som automaticky pri problémoch so spánkom siahla po prírodnom produkte Blendea. Dobrala som druhé balenie a po 2 mesiacoch užívania som si urobila jasnú predstavu, či vsadiť na silu prírody alebo radšej siahnuť po niečom silnejšom. Pomohol mi Deep Sleep rýchlejšie zaspať a zlepšil kvalitu môjho spánku?

Blendea Deep Sleep recenzia

Moje skúsenosti po 2 mesiacoch užívania

Prírodné produkty uprednostňujem. Keď už, chcem do svojho tela dostávať len zdravé veci. Áno, nie je to možné vždy, ale v prípade toho výživového doplnku som nemusela robiť kompromisy. Deep Sleep obsahuje prírodné extrakty medovky lekárskej a kozlíka lekárskeho (valeriána), horčík, vitamín B6 a L-theanín. Zloženie je veľmi pekne popísané a je zrejmé, koľko z daných zložiek sa nachádza v 1, resp. 2 kapsuliach. O medovke a kozlíku viem, že pôsobia upokojujúco a relaxačne, takže navodzujú duševnú pohodu. Kapsuly teda neobsahujú nič, čo by mi prekážalo a mohlo vyvolať iné ako sľubované účinky.

Užívam ho už dva mesiace, keďže ide o prírodný produkt, z vlastnej skúsenosti viem, že je nutné dlhšie užívanie, kým sa dostavia účinky. Keď si to porovnám so stavom spred dvoch mesiacov, mám pocit, že sa spánok zlepšil a zaspávanie je rýchlejšie. Ide len o subjektívne hodnotenie, predsa len ma daný produkt nezbaví všetkých myšlienok, ktoré mi bránia zaspať, ale tým, že pôsobí upokojujúco, sa vždy po istom čase dostanem do stavu pohody a zaspávam ľahšie. Z toho vyplýva, že sa po spánku budím menej unavená a viac oddýchnutá, žiaden útlm mi potom počas dňa nehrozí a dokážem cez deň lepšie fungovať.

Blendea Deep Sleep zloženie

Dve veľké kapsuly pred spaním

Aby som dosiahla sľubované účinky, dodržiavala som, samozrejme, odporúčané dávkovanie. Blendea Deep Sleep obsahuje 60 kapsúl oválneho tvaru, takže pri dávkovaní 2 kapsuly vydrží balenie na jeden mesiac. Vždy som ich zapila dostatočným množstvom vody cca hodinu pred spaním. Nebudem klamať, občas som zabudla a užila výživový doplnok trochu neskôr, ale myslím si, že po dlhšej dobe užívania to až tak nevadí. Prirodzene, ak sa to nestane príliš často.

Blendea Deep Sleep dávkovanie

Cena nie je privysoká

Pri prírodných produktoch sa vždy tak trochu obávam ceny a vždy hľadám také, ktoré sa oplatia čo najviac. Našťastie, Blendea Deep Sleep nestojí až tak veľa, za mesačné balenie (60 kapsúl) som zaplatila necelých 20 eur. Avšak tento predajca často ponúka 1 + 1 balenie zdarma, takže ak naň natrafíte, rovnakú sumu zaplatíte za dvojmesačné balenie. Pri výbere som sa rozhodovala ešte medzi GymBeam Gaba, kde je tiež priaznivá cena. Za 120-kusové balenie, ktoré vydrží na 4 mesiace, je to 9,95 eura (02/2024). Tam ma až tak nezaujalo zloženie, hoci cenu považujem za výbornú.

Blendea Deep Sleep na spánok

Moje hodnotenie

Tento produkt musím zhodnotiť pozitívne. Vyhovuje mi prírodné zloženie (neobsahuje žiadne konzervačné látky ani sladidlá), sľubované účinky a ani cena nie je najhoršia. Spánok mám kvalitnejší, zaspávam rýchlejšie, cítim sa pokojnejšia. Pociťovanie účinkov je veľmi individuálne, u mňa sa dostavili možno po troch týždňoch, ale celkovo som spokojná. Spánok je neprerušovaný, na druhý deň sa vždy cítim oddýchnutejšia a nemám problémy s vyššou spavosťou. Balenie Blendea Sleep považujem za ekologické, fľaštička je totiž sklenená, čo považujem za lepšiu voľbu ako plast. Vyskúšali ste už tento doplnok stravy? Ako zaberal u vás?


Komentáre
Milka Vargová 21.Feb.2024
Dobrá vec ná spánok, užívam už druhé balenie a už sa v noci nebudím. Hľadala som niečo bez melatonínu a toto mi to splnilo.

Odpovedať

Kikina 29.Feb.2024
Ja som príliš tomuto produktu neverila, ale beriem späť. Síce som prvé týždne 2 či 3 nejaké extra lepšie spánkové návyky nepociťovala, ale pri dlhšom užívaní som sa dokázala vyspať omnoho lepšie. Hlavne omnoho ľahšie teraz zaspávam. Ale nie je to akútna pomoc so spánkom, skôr je to pre niekoho, kto chce mať kvalitnejší spánok, nie úplne pre niekoho, kto sa už mesiac či dva nevie vyspať a trpí nespavosťou.

Odpovedať

Mima90 19.Mar.2024
Súhlasím s recenziou, u mňa sa tiež dostavili sľubované účinky a cítim sa pokojnejšia. Konečne môžem spať celú noc bez toho, aby som musela brať nejaké "umelé" produkty. Prírodné zloženie chválim, fakt tam nieje nič, čo by mohlo škodiť.

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(90.8%)