GigaLash – recenzia séra na rast mihalníc

GigaLash recenzia. Toto sérum (NE)kupujte! Moja skúsenosť

Na vzhľade mi záležalo odjakživa. Starám sa o svoje vlasy i pleť, pravidelne cvičím, avšak k spokojnosti mi chýbala jedna vec – krajšie mihalnice. Vždy som závistlivo pozerala na ženy s nádhernými hustými a dlhými mihalnicami. Moje sú od prírody jemné a nevýrazné, dokonca by som povedala riedke. Špirálu som vždy považovala za záchranu, ale ani to nebolo celkom ono. Samozrejme, o rôznych zázračných sérach na rast mihalníc a obočia som počula, ale akosi som tomu neverila. Kamarátka mi odporučila GigaLash, vraj mi zaručene pomôže. Desiatky pozitívnych recenzií ma presvedčili, aby som ho vyskúšala.

Publikované: 16.02.2024
Aktualizované: 11.03.2024
Obsah článku:

Po takmer 10 týždňoch môžem o mojej skúsenosti s čistým svedomím napísať viac a podeliť sa o to, či produkt splnil moje očakávania. Od séra som si nesľubovala veľa, môj stav som považovala za daný a nezmeniteľný. Oplatí sa? V recenzii sa podelím nielen na zloženie a dávkovanie, ale predovšetkým o účinky, ktoré som po viac ako 2 mesiacoch používania pobadala.

GigaLash recenzia

Moje skúsenosti po 10 týždňoch používania

Podľa výrobcu obsahuje sérum patentovanú technológiu EPM enzýmov, ktorej súčasťou by mali byť aminokyseliny. Toto zloženie mi teda nič nehovorí a ani pri googlení som sa nedopátrala, čo presne tie EPM enzýmy sú, takže ak nejde o extrakt pôvodnej mladiny, bude zloženie asi tajné. Keďže som sa dočítala, že pre rast mihalníc sú dôležité predovšetkým aminokyseliny arginín, cysteín, cystín, metionín, taurín a tyrozín, predpokladám, že medzi tými v sére sa budú nachádzať. V zložení ma zaujal aj rastový gén (wool bursa growth genes), opäť som sa však nedopátrala, o čo presne ide. Dôležité však pre mňa sú zložky hydrolyzovaný keratín, kolagén, pšeničné klíčky, kyselina linolová, pantenol a alantoín, ktoré sa často objavujú aj v iných sérach. GigaLash obsahuje taktiež vitamíny C a E, prvý je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitou stavebnou látkou nielen rias, druhý chráni mihalnice pred vonkajšími vplyvmi.

Napriek tomu, že zloženie nie je celkom jasné, znelo sľubne. A aj to, že sa mali prvé výsledky objaviť už po 7 dňoch. Sedem dní to určite nebolo, ale po cca 2 týždňoch už som postrehla prvé účinky. Výsledok sa prejavil najmä na kvalite rias, na dotyk sa mi zdali pevnejšie, predĺženie mihalníc trvalo o niečo dlhšie, cca mesiac. Celkovo teda naozaj došlo k zhusteniu a predĺženiu, hoci to nebolo tak rýchlo, ako výrobca sľubuje a ani nebolo až také výrazné, ale proti začiatku je to u mňa výrazný pokrok, takže som naozaj spokojná. Po nalíčení sú riasy pekne oddelené a nelepia sa ako predtým po nanesení riasenky, pôsobia zdravšie, hustejšie aj dlhšie.

GigaLash príbalový leták

Dávkovanie dvakrát denne

Mihalnicové „hnojivo“ som si podľa pokynov výrobcu nanášala na riasy dvakrát denne – ráno a večer, po 2 mesiacoch som prešla do udržiavacej fázy a používam ho 2x týždenne. Samozrejme, vždy na odlíčenú tvár. Aplikácia trvala len pár sekúnd, jedným ťahom som ho naniesla pomocou aplikátora tvoreného štetinkami na korienky mihalníc. Najprv sa má nanášať na vrchné a potom na spodné viečko. Sérum sa dokonale vstrebe za približne 2 minúty, vždy som radšej počkala dlhšie, aby som sa potom bez obáv mohla nalíčiť (ráno). Treba si dať pozor, aby sa nedostalo priamo do očí, ale pri nanášaní nič neštípalo ani nepálilo.

GigaLash konzistencia

Cena je primeraná

GigaLash sa predáva v 3-mililitrovom balení, čo neznie ako veľa, avšak ide o množstvo na minimálne 3 mesiace. Závisí to od frekvencie používania, ako dlho ho budete používať 2x denne a ako často ho budete aplikovať v udržiavacej fáze. Jedno balenie stojí 35 eur, čo v porovnaní s konkurenciou nie je priveľa, dokonca ide o veľmi dobrú sumu. Stojí menej ako napríklad Hairplus FacEvolution, ktorý sa predáva za sumu okolo 80 eur. Balenie má 4,5 ml a malo by vystačiť na 6 mesiacov. Aj konkurenčné Nanolash Eyelash Serum vyjde na cca 40 eur a rovnako má 3 ml. Cenovkou tento produkt teda výrazne nevyčnieva, ide skôr o priemer. Odporúčam si všímať aj zľavy a výhodné ponuky, ktoré predajca uvádza na svojom webe. Často predáva viac balení za výhodnejšiu cenu.

GigaLash sérum na rast mihalníc

Moje hodnotenie

GigaLash sérum má veľmi dobré recenzie (hoci na heureke, ktorú používam vždy pri overovaní si produktov, nie je žiadna – 02/2024) a aj moje skúsenosti potvrdili, že stojí za vyskúšanie. Bola som síce na začiatku skeptická a keď sa po týždni nedostavili sľúbené výsledky trochu rozčarovaná, ale stačilo len zotrvať. Po 10 týždňoch sú mihalnice skutočne hustejšie a aj o niečo dlhšie, nezdá sa mi, že by boli farebne výraznejšie, avšak aj podľa môjho okolia vyzerajú krajšie, takže sa nesťažujem. Zloženie nie je celkom zrozumiteľné, asi si ho výrobca chráni, ale keďže ma po nanášaní neštípali oči a účinky sa potvrdili, asi zlé nebude. Cena taktiež nie je oproti kvalitnej konkurencii prehnaná. Produkt môžem odporučiť, ale radím ho používať poctivo a dlhodobo. Dúfam, že vaše skúsenosti sú podobné a GigaLash vás nesklamal. Podeliť sa o ne môžete v komentároch.


Komentáre
Katka 19.Feb.2024
Dobrá vec, kúpila som si to na obočie viac-menej z rozmaru, predsa len som si nemyslela, že to môže výrazne pomôcť, ale zostala som milo prekvapená. Naozaj to zafungovala a obočie trochu zhustlo (používam dva týždne) a pôsobí pevnejšie.

Odpovedať

Elka 21.Feb.2024
Mne to zabralo už po 8 dňoch, ale asi to závisí od toho, v akom stave máte mihalnice pred používaním. Moje boli krátke a jemné, už mi začali dorastať a pomaly sa predlžujú, budem isto používať ďalej. Trochu som neverila všetkým tým skvelým recenziám, ale po vlastnej skúsenosti zostanem gigalashu verná. Funguje, za čo som vďačná, dúfam len, že nezmenia časom zloženie, ako sa mi už stalo pri niekoľkých produktoch

Odpovedať

Zdenka 08.Mar.2024
prekvapivo som spokojná, zatiaľ používam tri týždne a už mám mihalnice o niečo dlhšie, pôsobia tmavšie a hustejšie. nanášam ráno aj večer. odporúčam

Odpovedať

Saša 19.Mar.2024
Bola som neveriaci Tomáš, ale milo ma účinky prekvapili. Sérum poctivo používam už viac ako mesiac a moje od umelých mihalníc zničené riasy pôsobia hustejšie.

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(91.6%)