Powerlogy Upgraded Organic Greens recenzia

Powerlogy Upgraded Organic Greens recenzia a skúsenosti. Podvod a vyhodené peniaze?

Dôvod, prečo som sa rozhodla pre zrecenzovanie tohto produktu je, že ho testujem už dlhodobejšie. Vybrala som si ho aj preto, že mám rada niektoré produkty značky Powerlogy. No hlavným dôvodom, prečo recenzujem Powerlogy Upgraded Organic Greens je, že som po ňom siahla za účelom pomoci pri mojich tráviacich problémoch. Tie sa pre zdravotné komplikácie stupňovali. Často sa mi stalo, že som dostávala nekontrolovateľné kŕče, hnačku alebo naopak som mala ťažkosti so zápchou. Ak sa zasa polepšilo, mala som veľmi nepravidelné vyprázdňovanie. Dlhšie som brala aj probiotiká, no nemali taký účinok, ako som čakala.

Publikované: 26.02.2024
Aktualizované: 11.03.2024
Obsah článku:

V minulosti som pre problémy s trávením užívala rôzne formy vlákniny. Následne som mala dlhšie s trávením pokoj. Po produkte od Powerlogy som siahla na základe odporúčania kolegu z práce, ktorý si ho extrémne chválil. Keď som si čítala aj ďalšie recenzie, nie je jediný, kto je s účinkami spokojný. Recenziu píšem po 2 mesiacoch užívania tohto organického doplnku výživy. Možno moja recenzia pomôže mnohým ženám, ale aj mužom, ktorých ťažkosti s trávením trápia.

Powerlogy Upgraded Organic Greens recenzia

Moja skúsenosť po 2 mesiacoch

Doplnok stravy obsahuje zložky až zo 7 zelených rastlín a nie hocijakých. Mnohé z nich sú známe superpotraviny, ako spirulina, chlorella či moringa, ale aj ďalšie rastliny – zelený jačmeň, žihľava, kapusta alebo brokolica. Všetko ide o BIO výťažky. Nechýba ani čakanka, ktorá je použitá ako sladidlo. Veľmi dôležitá je tiež jablčná vláknina. Keď som si čítala zloženie, bola som veľmi spokojná, pretože tu nie je lepok ani laktóza, ktorá mi nerobí príliš dobre. Žiadny pridaný cukor ani glutény. Má čisto prírodné a organické zloženie. Príjemnú chuť dodáva pomarančová aróma. Naozaj som nečakala, že chuť pomaranča bude taká jemná.

Celkovo toto zloženie spája benefity všetkých týchto rastlín. Telo je aj vďaka tomuto zelenému prášku zásobené vitamínmi a minerálmi. Preto som si istá, že Powerlogy Upgraded Organic Greens môže pomáhať aj celkovej imunite. Primárne mi však tento výživový doplnok pomohol stabilizovať moje trávenie a ustáliť tráviace procesy. V tomto smere ma milo prekvapilo, ako rýchlo u mňa nastúpili účinky. Stolicu som začala mať pravidelnú a prestala som mávať problémy, pri ktorých sa u mňa striedali zápchy s hnačkami.

Powerlogy Upgraded Organic Greens zloženie

Dávkovanie a užívanie – chuť so stopami pomaranča

Ja som si tento zelený prášok dávala vždy spolu s raňajkami. Väčšinou som si ho len rozmiešala vo vode, asi 2 až 3 dcl, a vypila. Na jednu porciu ide 10 g prášku. To je dávka, ktorá stačí na jeden deň. Nápoj sa väčšinu dobre rozpustil, ale niekedy trocha viac penil a ostali následne malé hrudky. Niekedy som namiesto lyžičky použila teda metličku a problém bol vyriešený. Nápoj mi chutil. Pomarančová chuť je veľmi jemná a na pozadí určite budete cítiť aj intenzívnejšiu trávnatú arómu. Našla som aj recenzie, že niekomu to vyslovene prekážalo. Mne to tak neprišlo. Jedno balenie predstavuje približne 30 dávok.

Powerlogy Upgraded Organic Greens dávkovanie

Powerlogy Upgraded Organic Greens rozpustnosť

Cena

Cena za Powerlogy Upgraded Organic Greens je 24,90 eura. Ta túto sumu som mala kvalitný zdroj vlákniny, vitamínov a minerálov na 30 dní. Balenie má 300 g a obsahuje presne 30 dávok (10 g). Ja som si najskôr objednávala jedno balenie, no až následne som si všimla zvýhodnenú cenu 19,92 eura za mesačné predplatné. Vtedy vám bude tento produkt chodiť automaticky každý mesiac bez toho, aby ste museli vytvárať neustále novú objednávku. Cenovo sa táto možnosť vyplatí najviac. Dostupné je aj trojbalenie (na 3 mesiace) za 67,90 eura. Všeobecne cena nie je najnižšia, no Powerlogy si stojí za prírodným a čistým zložením. Použité sú naozaj kvalitné extrakty zo superpotravín.

Ja osobne mám skúsenosť napríklad aj s produktom Psyllium, ktoré je lacnejšie. Balenie na mesiac stojí 5,60 eura. Je to tiež veľmi známy a overený zdroj vlákniny, ktorý mi pomáhal. No časom mi už nevyhovovala chuť a konzistencia nápoja.

Powerlogy Upgraded Organic Greens prášok

Moje hodnotenie

Ja môžem Powerlogy Upgraded Organic Greens naozaj len odporučiť. Má dobré recenzie od ľudí, ktorí hlásia pozitívne účinky. Zloženie je čisté, BIO a kvalitné. Cena je na môj vkus trocha vyššia, ale zatiaľ sa mi doplnok stravy osvedčil, pomáha mi, takže zvažujem aj voľbu mesačného predplatného. Tráviace ťažkosti ustúpili, stolica sa ustálila. To je hodnotenie, ktoré jasne ukazuje, že zelený prášok funguje. Nie každému musí chutiť, ale za mňa je to na ráno taký dobrý a svieži rituál. Ak je toto produkt, ktorý ste už vyskúšali, budem rada za vašu skúsenosť. Napíše do komentárov, ako hodnotíte tento alebo podobný výživový doplnok.


Komentáre
Veronika 29.Feb.2024
Skvelá náhrada za Psyllium, hoci drahšia. Brala som Psyllium tiež asi pol roka, potom som prešla na Powerlogy Greens a nehodlám meniť. Super zdroj vlákniny a podpora trávenia.

Odpovedať

Mariana Žďárská 29.Feb.2024
Veľmi dobrý produkt. Pomohol mi s problémami po pankreatitíde. Zo začiatku som pila každý deň. Teraz si ho dávam 3x do týždňa. Prospieva mi to a ešte aj ušetrím pri takomto dávkovaní, keďže Powerlogy obecne nie je práve najlacnejšie. Ale hold, za kvalitu si človek zaplatí. :-)

Odpovedať

Jarka Kupková 08.Mar.2024
Kupovala som podľa zloženia, ale teda chuť je hnusná, vhodnejšie by bolo tabletkové balenie. Musím sa premáhať, aby som ho vypila, s citrónom alebo pomarančovou šťavou je to však znesiteľné. Trávenie sa zlepšilo a cítim viac energie, vláknina mi už nechýba :)

Odpovedať

Darina 19.Mar.2024
odporučila mi to kamarátka, vraj je to super na tráviace problémy, tak skúšam už mesiac :) Super zloženie, stolica sa znormálnila, chuť ma nezaujala, ale pomáha to, takže neriešim

Odpovedať

Nina Vicenová 03.May.2024
Dávam si to na jar a na jeseň na podporu trávenia a funguje. Akože chuť mi tiež veľmi nesadla, ale celkovo nemusím takéto zelené veci, preto do vody pridávam ešte pomarančovú šťavu

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(89.8%)