Blendea Ostropestrec recenzia

Blendea Ostropestrec recenzia. Vyhodené peniaze? Prečo (NE)kúpiť?

Prírodné doplnky výživy sú mojou obľúbenou záležitosťou. Určite však nie som z tých ľudí, ktorí keď majú zápal pľúc odmietnu antibiotiká a veria, že im pomôže lipový čaj. Príroda však ukrýva množstvo „lifehackov“ a aj ja doma rada využívam rôzne bylinky, rastlinky či prírodné výživové doplnky. No a jedným z takých je aj Blendea Ostropestrec. So značkou Blendea som sa zoznámila vďaka mame, ktorá je takisto milovníčka byliniek a ak je to možné, rada najskôr vyskúša prírodné spôsoby, ako svojmu zdraviu napomôcť. Prenieslo sa to aj na mňa, takže zvažujem podobne.

Publikované: 20.02.2024
Aktualizované: 11.03.2024
Obsah článku:

Blendea Ostropestrec som začala užívať v období, keď som dostala žlčníkový záchvat. Predtým som okrem občasného nafukovania nemala žiadne väčšie žalúdočné ťažkosti. Podľa lekárky na gastre šlo o akútnu diétnu chybu, zrejme mi ju vyvolalo pikantné jedlo, ktoré som konzumovala pár dní za sebou. Riešením bola diéta a takisto som dostala nejaké kvapky na žalúdok. No krátko potom som začala užívať aj Ostropestrec, ktorý mi odporučila práve mamina. No a ako sa mi osvedčil?

Blendea Ostropestrec + rakytník recenzia

Moja skúsenosť po 4 mesiacoch užívania

O zložení by sa väčšinou dalo písať pomerne dlho. Blendea však minimalizuje používanie zbytočných prísad. Základ tvoria dva prírodné extrakty z ostropestreca mariánskeho a rakytníka rešetliakového. Tieto rastliny a ich účinky sú dobre známe. Nejde teda o žiadne nové superpotraviny. Ostopestrec obsahuje silymarín – podporuje funkciu pečene a prospieva prirodzenému tráveniu. Rakytník obsahuje vitamín E a flavonoidy – pečeň chráni, detoxikuje a posilňuje imunitu. Ja sama napríklad milujem sušený rakytník ako čaj. Majú ho rady aj moje deti. Blendea Ostropestrec neobsahuje lepok, laktózu ani žiadne konzervanty.

Po nepríjemnej skúsenosti s mojím žlčníkom som ho užívala takmer 4 mesiace, takže po takejto dobe by účinky asi očakával každý. Viem, že opisovať účinky v prípade takýchto doplnkov je náročné a aj veľmi individuálne. Ani náhodou netvrdím, že je to zázrak z dielne prírody. Za seba však poviem, že moje trávenie je také, ako má byť. Zo stravy som pritom pikantné úplne nevylúčila, ale po zlej skúsenosti som ho obmedzila. Nemám už ani problémy s častejším nafukovaním, žiadne kŕče ani bolesti. V tomto smere tak sila prírody môjmu žalúdku prospela.

Blendea Ostropestrec + rakytník zloženie

Dávkovanie a užívanie

Žiadna veda či prekombinované dávkovanie netreba v tomto prípade očakávať. Blendea Ostropestrec + rakytník je možné užívať aj dlhodobo. Sklenená fľaštička obsahuje 60 kapsúl oválneho tvaru. Sú potiahnuté, takže sa ľahko prehĺtajú. Odporúčaná dávka je 1 kapsula na deň. Ja som užívala jednu kapsulu každé ráno, takže mi jedno balenie vydržalo 2 mesiace.

Blendea Ostropestrec + rakytník dávkovanie

Cena ma nesklamala

Cena za balenie Blendea Ostropestrec + rakytník na 2 mesiace je 13,36 eur. Ja som si objednala 2 balenia a zaplatila by som bežne 26,72 eur. Použila som ešte zľavový kód „ZLAVA10“ a získala zľavu 10 %. Takže som mala dávku na 4 mesiace za ešte výhodnejšiu cenu 24,04 eur. Dá sa kúpiť aj v niekoľkých internetových e-shopoch a lekárňach, ale na výraznejšiu zľavu som v čase nákupu nenarazila. Úprimne sa mi cena za prírodný produkt nejaví ako vysoká. (02/2024)

Blendea Ostropestrec + rakytník prírodný výživový doplnok

Moje hodnotenie

Hodnotiť môžem len pozitívne, keďže môjmu žalúdku Blendea Ostropestrec + rakytník pomohol. Minimálne sa tento doplnok stravy pričinil o to, že moje trávenie sa vrátilo do normálu. Zároveň však verím, že všeobecne mi pomohol aj prečistiť žlčník a pečeň. Okrem extraktov z dvoch rastlín neobsahuje žiadne iné prísady.

Hľadala som na začiatku aj nejaké recenzie alebo hodnotenia zákazníkov. Tie však chýbajú, ale nemala som dôvod neveriť účinkom čistého zloženia z prírodných extraktov. Aj keby nepomôže, nijak neublíži. Ukázalo sa mi, že môj úsudok bol správny. Aj preto záverom napíšem, že pokojne môžem tento doplnok výživy odporučiť. Máte aj vy skúsenosť s týmto produktom alebo značkou Blendea? Dajte nám vedieť v komentároch. Budeme radi za váš názor.


Komentáre
Natália Stašovská 29.Feb.2024
Som milo prekvapená, že som natrafila na recenziu na tento produkt. Podobne ako autorka, keď som si ho kupovala ja, nikde nič. Všetko len všeobecne o Blendea produktoch. A pridám svoju skúsenosť, pretože ostropestrec beriem už vyše roka. Začala som, keď som mala problémy s pankreasom a musela som byť pol roka na diéte. Ostropestrec mi pomohol s regeneráciou a detoxikáciou žlčníka, pankreasu a celkovo mi zlepšuje trávenie. Užívam ho už dlhodobo a za mňa je to dobrá vec pre každého, kto má nejaké žalúdočné ťažkosti.

Odpovedať

Kika 08.Mar.2024
Som rada, že som konečne narazila na nejaké recenzie, k tomu to produktu žiadne nie sú, preto som sa ho bála vyskúšať, ale určite objednám. Často som bola v poslednom čase chorá a brala som veľa antibiotík, tak chcem trochu podporiť činnosť pečene a dostať ju opäť do normálneho stavu.

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(90.2%)