Najlepšie sérum na rast mihalníc

Najlepšie sérum na rast mihalníc. Nanolash (NE)kupuj! Recenzie

Venujem sa odstraňovaniu tetovania a v poslednej dobe najčastejšie odstraňujem zle vytetované obočia. Riedke a nevýrazné obočie trápi mnoho žien, preto veľa z nich pristupuje k tetovaniu, ktoré im dodá želaný vzhľad. Nie vždy však výsledok splní očakávanie a potom je nutné vytetované obočie odstrániť. Zákazníčky po odstránení tetovania potrebujú obnoviť svoje riasy a chĺpky tak, aby pôsobili prirodzene. Na urýchlenie procesu rastu mihalníc a obočia sa mi osvedčili tieto produkty: Nanolash sérum, Hairplus FacEvolution, GigaLash a Eveline SOS Lash Booster.

Publikované: 12.03.2024
Aktualizované: 13.03.2024
Obsah článku:

Rastové sérum na mihalnice je väčšinou vhodné nielen na podporu rastu mihalníc, ale aj obočia a dokáže pomerne rýchlo priniesť uspokojujúce výsledky. Riasam prináša výživu už od korienkov. Potrebné je pri výbere si všímať nielen zloženie, ale aj recenzie, pretože tie vám často prezradia, ako rýchlo daný produkt účinkuje a či je spotrebiteľmi chválený. Zapojte sa do diskusie a prezraďte ostatným, či ste nejaké zo sér vyskúšali a boli ste s ním spokojné.

Top 4 séra na rast mihalníc

Názov Hodnotenie Detail
Nanolash sérum   ✔   Výhodný nákup5*Zobraziť produkt
GigaLash   ✔   Víťaz testu5*Zobraziť produkt
Hairplus FacEvolution   ✔   Pre náročných5*Zobraziť produkt
Eveline SOS Lash Booster   ✔   Cenový trhák5*Zobraziť produkt

Hairplus FacEvolution

Sérum s obsahom komplexu vysoko účinných biopeptidov prináša potrebnú výživu rednúcim riasám, obočiu bez objemu i lámavým chĺpkom. Jeho základnou zložkou je ženšen, ktorý funguje ako stimulátor rastu a zabraňuje prehnanému vypadávaniu chĺpkov. Biopeptidy spolu s vitamínmi A, B5, C a E, klíčkov organického hrášku a kyseliny hyalurónovej riasy vyživujú a chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Ľahká konzistencia sa veľmi rýchlo vstrebáva, preto môžete sérum používať krátko pred aplikáciou mejkapu. Hairplus FacEvolution sa odporúča používať 1x denne počas 8 týždňov. Mnohé ženy potvrdili, že už po mesiaci boli chĺpky obočia viditeľne pevnejšie a hustejšie, zvýraznila sa aj ich farba. Tie, ktoré sérum používali na mihalnice, boli taktiež spokojné s výsledkami, riasy boli dlhšie. Odporúčajú ho používať dlhšiu dobu, efekt sa podľa nich určite dostaví.

Zobraziť viac info o sére na rast mihalníc alebo aktivuj akciovú cenu.

Hairplus FacEvolution recenzia

Nanolash sérum

Kondicionér na mihalnice sľubuje účinné zahustenie rias od korienkov až po končeky, a to už po 3-4 týždňoch používania. Sérum obsahuje vodu, ethyl tafluprostamide (pri dlhodobom používaní spôsobuje hyperpigmentáciu), extrakt svetlíka lekárskeho, chlorid sodný či denaturovaný alkohol. Nanolash stimuluje rastovú fázu, chĺpky posilňuje, pôsobí na ne zvnútra. Ovplyvňuje teda nielen rast, ale aj hrúbku a farbu rias. Sérum je vhodné na prirodzené zvýraznenie rias i v prípade, že vám výrazne vypadávajú alebo rastú pomaly. Raz denne treba pomocou aplikátora kondicionér na riasy naniesť na miesto, kde sa riasy stretávajú s pokožkou. Niektoré zákazníčky si zmenu k lepšiemu všimli už po dvoch týždňoch, iné až po mesiaci, ale zhodne majú s týmto produktom veľmi dobré skúsenosti a potvrdzujú, že funguje. Nestretli sa so žiadnymi vedľajšími účinkami a uviedli, že sérum sa dokonca vstrebáva veľmi rýchlo, trvá to len zopár sekúnd. Chvála sa týkala i aplikátora v tvare štetca, vďaka čomu bolo nanášanie extrémne jednoduché.

Zobraziť viac info o sére na rast mihalníc alebo aktivuj akciovú cenu.

Nanolash sérum recenzia

GigaLash

Sérum vyvinuté na predĺženie, zvýraznenie, zahustenie a rast mihalníc aj obočia treba použávať 2x denne na čistú a nenalíčenú tvár. Aplikátor pripomínajúci očnú linku sa jednoducho používa. GigaLash obsahuje prírodné aj syntetické prísady s obsahom patentovanej technológie EPM enzýmov a vitamínov A, B5, C a E. Sérum predlžuje rastový cyklus chĺpkov mihalníc a obočia, urýchľuje rast a zvyšuje hrúbku chĺpkov a zabraňuje predčasnému vypadávaniu. Prvé výsledky by sa mali dostaviť po týždni, avšak ako potvrdilo viacero zákazníčok reálne sa dostavia až po 3-4 týždňoch. Sľubované stmavnutie chĺpkov bolo individuálne, ale zhustenie a vyživenie sa splnilo.

Zobraziť viac info o sére na rast mihalníc alebo aktivuj akciovú cenu.

GigaLash recenzia

Eveline SOS Lash Booster

Multifunkčné sérum je určené na regeneráciu rias, podporu ich rastu a zabránenie vypadávaniu. Aktívnymi zložkami sú kyselina hyalurónová, ktorá stimuluje rast rias a hydratuje ich, argánový olej slúži na posilnenie a regeneráciu a D-panthenol riasy zahusťuje a dodáva im lesk. Jemná konzistencia séra sa vďaka flexibilnej kefke dostane na celú plochu rias. Eveline SOS Lash Booster ráno poslúži ako podklad pod riasenku a večer ako výživa pre riasy. Pri používaní dvakrát denne sa výsledky dostavia do niekoľkých týždňov. Zákazníčky uviedli, že efekt má aj na obočie, pričom ho krásne upraví. Chvália aplikátor, ktorým sa sérum dobre nanáša a aj rýchle vstrebávanie produktu.

Zobraziť viac info o sére na rast mihalníc alebo aktivuj akciovú cenu.

Eveline SOS Lash Booster recenzia

Cena

Sérum na rast mihalníc vydrží v závislosti od veľkosti balenia a častosti používania niekoľko týždňov až mesiacov. Cena preto nie je zanedbateľná. Napríklad Eveline SOS Lash Booster (10 ml) stojí iba cca 5 eur, avšak Hairplus FacEvolution (4,5 ml) už približne 80 eur. Čo je obrovský rozdiel. Nanolash a GigaLash sú dostupné za 30 až 40 eur. Nejde teda o lacnú záležitosť, preto sú dôležité predovšetkým výsledky. Recenzie vám povedia, či sérum funguje aj na mihalnice, aj na obočie a aké sú výsledky. (03/2024)

Najlepšie sérum na rast mihalníc

Vybrať jedno sérum sa nedá, vzhľadom na to, že každému môže sadnúť iné zloženie a niekomu viac vyhovuje sérum na obočie, inému na riasy. Napriek jeho vysokej cene považujem za veľmi dobrú voľbu sérum Hairplus FacEvolution. Predovšetkým preto, že má naozaj dobré výsledky, čo sa mihalníc i obočia týka. Pri pravidelnom používaní sa výsledky skor či neskôr dostavia. Ľahko vstrebateľná konzistencia zasychá takmer okamžite. Veľmi dobré skúsenosti však zákazníčky majú aj s Nanlolash sérom a uvádzajú, že spĺňa, čo sľubuje. Za top voľbu so hľadom na cenu a výsledky možno považovať GigaLash. Samozrejme, ak by ste vzhľadom na cenu stále váhali, môžete okrem ďalších odporúčaných produktov vyskúšať Lazru sérum (stojí cca 40 eur). Osobne som ho vyskúšala a obočie mám vďaka nemu hustejšie a plnšie, takže ho tiež môžem odporučiť.

Aké účinné látky si všímať?

Na výber je niekoľko druhov sér na podporu rastu mihalníc a obočia, podľa dominantnej zložky sa dajú klasifikovať ich účinky. Môže ísť o sérum určené na objem, na rast i na trvácnosť rias. Najčastejšie obsahujú tieto zložky:

  • Prostaglandínové lipidy – predlžujú anagénnu fázu, preto majú pri raste rias veľký potenciál.
  • Peptidy vo forme aminokyselín – stimulujú produkciu kľúčového štrukturálneho proteínu mihalníc – keratínu.
  • Kyselina hyalurónová – zlepšuje kvalitu vlasov a rias, dodáva im vláčnosť, podporuje tvorbu kolagénu, ktorý prispieva k obnove strednej vrstvy kože, v ktorej sú ukotvené vlasové korienky.
  • D-panthenol (provitamín B5) – má priaznivé účinky na prirodzenú obnovu buniek.

Samozrejme, sérum by malo obsahovať ďalšie vitamíny, prírodné extrakty a oleje (napr. ricínový), ktoré chĺpky vyživia a podporia ich rast.

Najčastejšie otázky – FAQ

Je to veľmi individuálne, keďže závisí od zloženia produktu a rozsahu problému. Účinky by sa mali prejaviť do 4 týždňov.

Ochlpenie na tele rastie v trojfázovom cykle. V rastovej (anagénnej) fáze riasy rastú rýchlo, v prechodnej (katagénnej) fáze dochádza k zmenšovaniu folikulov, v pokojovej (telogénnej) fáze už nedochádza k tvorbe nového tkaniva ani k apoptóze (zmršťovaniu) buniek, riasy sa v nej pripravujú na vypadnutie. Riasy majú krátku rastovú a dlhú telogénnu fázu, preto je ich dĺžka pomerne krátka. K úplnej výmene dochádza približne každých 6 mesiacov. Rastové sérum na mihalnice podporuje práve anagénnu fázu a zabezpečujú, aby telogénna fáza trvala čo najdlhšie.

Každé sérum obsahuje aplikátor v podobe jemnej kefky alebo hladkého štetca často pripomínajúceho hubku. Treba ho nanášať podľa pokynov 1 až 2x denne a približne minútu počkať, kým sa úplne vsiakne.

Áno, sérum na mihalnice predávajú aj niektoré lekárne, napr. Dr.Max alebo Pilulka. Zoženiete ich však aj v klasickej drogérii alebo e-shope s kozmetikou.

Ide o sérum s obsahom ricínového oleja, ktorý krásne spevňuje a zhusťuje mihalnice. Ak ho vami vybrané sérum neobsahuje, môžete si olejom po použití séra večer zľahka pretrieť mihalnice alebo obočie.


Komentáre
Jana M. 13.Mar.2024
Zo srandy som vyskúšala Eveline. Mihalnice nemám síce najdlhšie, ale vždy som s nimi bola pomerne spokojná, len mohli byť hustejšie. Aplikátor je fajn, pekne sa s ním sérum nanáša. Dávam si ho ráno ako podklad pod špirálu a večer ako výživu a nikdy by som to nepovedala, ale teraz je to môj must have produkt. Riasy pôsobia hrubšie, tým pádom aj hustejšie, takže som spokojná.

Odpovedať

Sofia 15.Mar.2024
ďakujem za článok, tiež by som chcela oživiť svoje mihalnice, ale váhala som, či vyhodiť peniaze za niečo takéto a zdá sa, že to funguje, objednávam

Odpovedať

Silvia 02.Apr.2024
Ja používam Nanolash a som nadmieru spokojná. Ale odporúčam aj long4lash ..ten mám tiež overený,po 3D mihalniciach zabral.

Odpovedať

Biba 30.Apr.2024
Mám odskúšaný len Gigalash a za mňa fajn, nie je to také skvelé, ako som čakala, ale vidieť zmenu, treba len počkať, u mňa to trvalo viac ako mesiac

Odpovedať

Pridať komentár

 

Ďalšie články z kategórie Recenzie a testy

Vaše hodnotenie:
(90.2%)